خرید لباس ترسناک آرژانتين – نيجريه 27 آبان در لندن

فدراسيون فوتبال نيجريه از برگزاري ديداري دوستانه ميان تيم ملي اين كشور و آرژانتين در ماه نوامبر خبر داد.

به گزارش فارس و به نقل از خبرگزاري رسمي نيجريه؛ عدمولا اولجيره سخنگوي اين سازمان با بيان مطلب فوق عنوان كرد توافق نهايي براي انجام حاصل شده است.

اين مقام گفت: از مدتي قبل رايزني براي انجام ديداري دوستانه ميان تيم‌ ملي نيجريه و آرژانتين آغاز و مقرر شد اين ديدار در تاريخ 18 نوامبر (چهارشنبه 27 آبان 1388) در لندن انجام شود. اين ديدار با نظر مساعد شوايب آمدو، مربي تيم ملي انجام خواهد شد.

براساس اظهارات اين مقام ديدار مذكور در تاريخ «فيفا‌دي» برگزار خواهد شد و 4 روز پس از انجام اين مسابقه، تيم آفريقايي به مصاف كنيا در مرحله مقدماتي جام جهاني 2010 آفريقاي‌جنوبي در نايروبي خواهد رفت.

اين ديدار در حالي انجام خواهد شد كه در 7 سال گذشته تيم‌هاي ياد شده برابر يكديگر قرار نگرفتند. آخرين بازي اين دو به جام جهاني 2002 مربوط مي شود كه آرژانتين با يك گل برنده شد.

خرید لباس ترسناک آغاز تحقيق درباره درگيري در لیگ برتر

اتحاديه فوتبال انگليس از شروع تحقيق درباره درگيري هاي اخير ميان طرفداران دو تيم فوتبال اين کشور خبر داد.

به گزارش سي ان ان؛ اتحاديه فوتبال انگليس اعلام کرد درباره درگيري و نزاع طرفداران تيم هاي فوتبال وستهام و ميلوال که به زخمي شدن يك نفر و دستگيري سيزده نفر منجر شد تحقيق مي کند.

براساس اين گزارش در درگيري ميان هواداران تيمهاي فوتبال وستهام و ميلوال انگليس يك مرد چهل و چهارساله از ناحيه سينه با چاقو زخمي و به بيمارستان منتقل شده است.

هزاران نفر از هواداران دو تيم وستهام و ميلوال در جريان مسابقات روز سه شنبه پيش از اغاز بازي تيمهاي محبوبشان با يكديگر درگير شدند.

خرید لباس ترسناک روایت” ایران ” از درخواست تاجزاده در زندان

روزنامه ایران نوشت:

یک منبع آگاه در پاسخ به این سؤال که آیا تعویق برگزاری دادگاه تاج‌زاده به دلیل شرط وی در زمینه دستگیری مهدی هاشمی‌رفسنجانی است، گفته: البته تاج‌زاده مکرر درخواست برخورد با مهدی هاشمی‌رفسنجانی را کرده است ولی تعویق دادگاه او ارتباطی به این موضوع ندارد و روند معمولی و قانونی خود را طی می‌کند.

این منبع آگاه اظهار داشته: مصطفی تاج‌زاده که در جریان آغاز اغتشاشات بعد از انتخابات دستگیر شده است، ضمن پذیرش اکثر اتهامات خود بارها به نقش تأثیرگذار مهدی هاشمی‌رفسنجانی در طراحی و سازماندهی اغتشاشات اخیر اشاره داشته و درخواست نموده که او هم دستگیر و محاکمه شود.

خرید لباس ترسناک ارتباط شبکه العربیه با گروهک ریگی

عبدالحمید ریگی برادر سرکرده گروهک تروریستی جندالشیطان در نشست خبری با خبرنگاران شبکه ها و خبرگزاریهای خارجی مستقر در تهران زوایای دیگری از جنایات این گروهک تروریستی و ارتباط آن با سرویسهای جاسوسی آمریکا و غرب را افشا کرد.

به گزارش خبرنگار مهر در زاهدان، خبرنگاران شبکه ها و خبرگزاریهای خارجی مستقر در تهران با سفر به سیستان و بلوچستان و بازدید از قتلگاه تاسوکی، در سالن کنفرانس یکی از ادارات کل سیستان و بلوچستان در نشست خبری عبدالحمید ریگی (برادر سرکرده گروهک تروریستی مالک ریگی) و عابد گهرام زهی از اعضای این گروهک که در زاهدان در انتظار اجرای حکم اعدام بسر می برند، شرکت کردند.

عبدالحمید ریگی در این نشست با افشای گوشه ای از جنایات و ارتباطات این گروهک با سرویسهای جاسوسی آمریکا و غرب، به همکاری شبکه تلویزیونی العربیه با این گروهک تروریستی اشاره کرد و افزود: گروهک تروریستی ریگی با واسطه یک عرب تبعه بحرین با این شبکه ارتباط پیدا کردند و در ابتدا با ارسال فیلم جنایاتشان به وی، فیلمهایشان در این شبکه پخش می شد و بعدها به دفتر العربیه در اسلام آباد پاکستان متصل شدند و با ارسال سی دی به دفتر العربیه در اسلام آباد سی دی ها از طریق این شبکه پخش می شد.

وی همچنین از آموزش نیروهای این گروهک در پایگاهی در منطقه ای کوهستانی در مرز افغانستان و پاکستان توسط یک عرب تبعه مصر خبر داد و گفت: گروهک سلاح های خود را از سلاحهایی که از زمان جنگ در افغانستان در این کشور باقیمانده، خریداری می کند و فردی عرب تبار به نام حمزه جوفی تبعه مصر که استاد ساخت بمبهای خطرناک تروریستی است و به صورت مختار و مستقل به تمامی گروه های تروریستی و تندرو در پاکستان و افغانستان آموزش نظامی می دهد، نیروهای مالک ریگی را نیز آموزش می دهد.

برادر سرکرده گروهک تروریستی ریگی ادامه داد: از خصوصیات بارز این عرب، مخالفت سرسخت با جمهوری اسلامی ایران بوده و چون شنیده بود مالک با جمهوری اسلامی ایران جنگ دارد با این گروهک همکاری می کرد.

عبدالحمید ریگی با تشریح جنایات این گروهک و ارتباط آن با آمریکا و دیدارهای مالک و خود وی با نیروهای آمریکایی، خطاب به جوانان و مردم عنوان کرد: در برابر دوربینها این مطالب را بیان می کنم تا کسانی که نمی دانند بدانند و به خصوص جوانان بشوند و مقداری آگاهی آنها بیشتر شود تا فریب نخورند. اگر در زمانی که جذب این گروهک شدم، رسانه ها و بزرگان اطلاع رسانی می کردند، من و دیگر اعضا در دام چنین گروه جنایتکاری گرفتار نمی شدیم و دست به چنین جنایاتی نمی زدیم.

همچنین، این تیم خبری که شامل 25 نفر از نمایندگان شبکه‌های تلویزیون آلمان، آمریکا، انگلستان، ترکیه، ژاپن، لبنان و دیگر کشورها بود، در محل قتلگاه تاسوکی حضور پیدا کردند و از منطقه ای که گروهک تروریستی ریگی در اواخر سال 1384 بیش از 26 نفر از افراد بیگناه و مسافران عبوری را به طرز فجیعی به شهادت رساندند، تصویر و عکس و گزارش تهیه کردند.

خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌های خارجی مستقر در تهران همچنین از نمایشگاه کشفیات تجهیزات، سلاح و مواد منفجره ای که از تیم‌‌های تروریستی گروهک ریگی بدست آمده است، دیدن کردند.

حضور در مسجد علی بن ابیطالب (ع) زاهدان و دیدار و گفتگو با خانواده‌های شهدای جنایت انفجار هفتم خرداد ماه سال جاری در مسجد علی‌ابن‌ابیطالب (ع) زاهدان و تهیه گزارش برنامه پایانی سفر یک‌روزه خبرنگاران شبکه ها و خبرگزاریهای خارجی مستقر در تهران بود.

خرید لباس ترسناک الف،جادوگر معروف، قهرمان ليگ برتر

سرپرست يك تيم فوق‌العاده معروف تهراني وقتي حس كرد كه همچون شتري در گل مانده است و آرزوهاي طلايي از دست مي رود به توصيه يك دوست به همراه رفيقش پيش آقاي جادوگر رفت.

به گزارش گل؛ رفيق او قبلا مدير يك تيم باشگاهي بود كه از جناب اقاي الف، جادوگر معروف فوتبال چيزهايي ديده و به او وكراماتش باور مطلق داشت.جناب سرپرست اما ابتدا به او ايماني نداشت. حتي چايي‌اش را هم نخورد و خانه‌اش را ترك كرد. گفت نكند چيزخورمان كند! چندي گذشت و ازآقاي الف خبري نشد.

وقتي همراه آقاي سرپرست به آقاي جادوگر زنگ زد كه چرا كاري نمي‌كني گفت:«او كه اين همه بي‌باور است به من كه حتي چايي‌ام را نمي‌خورد چرا كارش را انجام دهم؟» آقاي سرپرست وقتي براي بار دوم پيش جادوگر رفت هم چايي خانه او را سركشيد و هم يك چك 10 ميليوني تقديم او كرد تا ياور تيمش باشد و در بازي آخر سال نتايج را به سود او و تيم پرطرفدارش رقم بزند.

البته مبلغ قرارداد بالاتر از اين حرفها بود اما قرار بر اين شد كه چك 10 ميليوني دوم بعد از كسب نتيجه به دست بيايد.

جادوگر چك را گرفت اما دو نكته را گوشزد كرد اول اين كه من اين پول را در امور خيريه خرج مي‌كنم پس بد دلي به سينه خويش راه ندهيد و ديگر اينكه اگر گفتم امروز روز فلان بازيكن نيست او را در تركيب نگذاريد. سرپرست گفت چشم و رفت به زمين تمرين تا به او بگويد تفكرات فني را با كرامات آقاي الف قاطي كن تا نتيجه بگيريم. گذشت و گذشت تا بازي به دقيقه 90 رسيد و سناريو مو به موي پيش بيني اقاي الف به پايان رسيد.

يك طرف تيم آقاي سرپرست بود كه داشت از خوشحالي بالانس مي زد و دورافتخار مي زد و يك طرف نگون بختهايي كه در جنوب انگشت حسرت مي جويدند! چه جشني، چه عزايي، چه جادويي!

سرپرست به دوستش زنگ زد و گفت: تا دقيقه 90 باورم نمي شد اما دم شما گرم. بله ، سرپرست چنان نتايجي از پولش گرفته بود كه بي‌باوري را كنار گذاشت و حتي سرمربي‌اش را هم پيش او برد.

آقاي سرمربي دو زانو نشست در همان جايگاهي كه منزلگه گربه‌ آقاي جادوگر است. سرمربي سپاسي گفت و به خانه‌اش بازگشت و چند ماه بعد درمصاحبه اي فرياد زد :لعنت به آنها كه مي خواهند مرا به جادو بچسبانند!

خرید لباس ترسناک فريدون زندی: من هم كه سنگ نيستم!

ساكت، خجالتي اما خون‌گرم. بعد از دوره‌اي توأم با ناراحتي، حالا دوباره لبخند مي‌زند. در تمرين نام بازيكنان را با شيريني خاصي صدا مي‌‌كند. وقتي به حرف مي‌آيد لبخند به صورت همه مي‌نشيند.

نوع بيانش مثل هميشه دلنشين است. فارسي را بهتر حرف مي‌زند اين‌قدر كه استيلي سرمربي استيل‌آذين بگويد: «فكر نمي‌‌كردم اين‌قدر خوب باشد.» زندي، فصل سختي را در فوتبال ايران در پيش خواهد داشت، هر چند ليگ را با گلزني شروع كرد. او معتقد است هم بايد به خودش وقت ‌داد و هم به استيل‌آذين، زندي در گفت‌ وگویی با خراسان از اين موضوع بيشتر حرف مي‌زند و با لبخندهاي مداوم، خبر از روزهاي تازه مي‌دهد.

***

سرانجام به ايران آمدي… خيلي ناگهاني بود.

چرا ناگهاني بود؟ من گفته بودم كه يك روز به ايران مي‌‌آيم. الان هم‌ آمدم. همان‌طوري كه قول داده بودم.

خب، به نظر نمي‌رسيد كه الان بيايي.

استيل‌آذين به من پيشنهاد خيلي خوبي داد. حرف زديم و من خوشم آمد كه بيايم! بعد، من نگفته بودم پير‌ شدم ‌به فوتبال ايران مي‌‌آيم. بايد يك روز مي‌آمدم، شايد خيلي دور بود و شايد خيلي نزديك.

در تمرين‌ها خيلي آماده نشان نمي‌دهي. اين را خودت تأیيد مي‌كني؟

اول از همه بايد بگويم تمرين‌های ما خيلي خوب است. همه بچه‌ها به من كمك مي‌كنند. ولي همان‌طور كه گفتيد من خيلي آماده نيستم. نياز دارم تا بيشتر تمرين كنم و از نظر بدني آماده‌تر شوم. الان بدنم خيلي روي فرم نيست و به زمان بيشتري نياز دارم تا بتوانم مثل ساير بازيكنان آماده باشم.

اين مسئله اما درباره تيم‌تان صدق نمي‌كند. شما در دو هفته اول خيلي خوب نتيجه گرفتيد، هر چند در هفته سوم به ذوب آهن با نتيجه بدي باختيد…

خب، استيل‌آذين هم زمان مي‌خواهد. چون تيم تازه به ليگ برتر آمده وقت بيشتري لازم دارد. با دو، سه تا بازي هم نمي‌شود قضاوت كرد. اين درست است كه ما خوب بازي مي‌كنيم و خوب گل مي‌زنيم اما يك‌سري ضعف‌هايي داريم كه بايد بيشتر روي آن‌ها كار كنيم. بازي‌هاي زيادي در پيش است و كار به اين راحتي نيست كه فكر مي‌كنيد.

وقتي درباره وضعيت خودت حرف مي‌زني، نوعي اطمينان در بين حرفهايت وجود دارد. حالا مي‌تواني بگويي تا چه زماني صد در صد آماده مي‌شويد؟

همين نزديكي‌ها! الان خوب تمرين مي‌‌‌كنم و قول مي‌دهم كه خيلي زود دوباره آماده شوم.

از نظر هماهنگي هم مشكلي داري؟

من كمي‌‌كار‌ دارم. اول اين‌كه هنوز مشكل خانه و ماشين دارم. الان دنبال اين‌ها هستم و هر روز بعد از تمرين وقتم را مي‌گيرد. فكرم كمي مشغول شده. اگر اين دو مشكل حل شود مي‌توانم تمركزم را روي تيم بيشتر‌كنم و هماهنگي لازم را به دست بياورم. البته تمرين بيشتر هم خيلي به من كمك مي‌‌كند.

چرا تصميم گرفتي به فوتبال ايران بيايي؟ دلايلت را توضيح مي‌دهي؟

همان‌طور كه گفتم استيل‌آذين به من پيشنهاد داد و خوشم آمد. قبلا هم پيشنهادهايي شده بود ولي من گفته بودم به وقتش مي‌آيم. من الان در‌ كنار يك تيم خوب هستم كه همه در آن دوست هستند. پيشنهادهایي از اروپا هم داشتم ولي با مدير برنامه‌هايم مشورت كردم و تصميم گرفتم به ايران بيايم.

اما دليلش را نگفتي.

خب، دلايل زيادي داشت. اين‌جا كشور من است و هر‌كس آرزو دارد در كشور خودش بازي كند. تيم ملي هم مهم بود. گفتم شايد در اين‌جا بيشتر به من توجه كنند. هر بازيكني دوست دارد در تيم ملي كشورش باشد و من هم كه سنگ نيستم!

خرید لباس ترسناک واعظ: خواب فدراسيون سنگين است

پاسخ مديران فدراسيون فوتبال به درخواست مشروع استقلال و پرسپوليس براي در اختيار گرفتن فروش بليت، غيرمنطقي و آميخته با شوخي بوده است.

آنها با توجه به درآمدي كه از بليت فروشي دارند به هيچ قيمتي حاضر نيستند اين امتياز را به اين دو باشگاه واگذار كنند. اما مديرعامل استقلال در گفت‌وگوي تازه‌اش با گل مجدداً بر مواضع قبلي پافشاري مي‌كند:

آقاي آشتياني پاسخ رئيس سازمان ليگ را به مصاحبه خودتان خوانديد؟

– با اين جواب من بيشتر به اين نتيجه رسيدم كه در فدراسيون منش حرفه‌اي وجود ندارد. اينكه ما باشگاه دولتي هستيم و طبق قانون فيفا نمي‌توانيم در آسيا حضور پيدا كنيم حرف بي‌ربطي است. باشگاه ما دولتي است اما اساسنامه بر اساس قانون تجارت باشد كه هست. من متأسفم كه اين پاسخ را كه چندان آگاهانه نيست، خواندم. دوستان يك اشتباه بزرگ مي كنند. در حال حاضر يك جزيره ايجاد شده به نام فدراسيون كه ارتباط چنداني با باشگاه‌ها ندارد.

چرا با درخواست شما مخالفت مي‌شود؟

– چيزي كه ما خواسته‌ايم اين است كه ميزان درآمد ها را روشن كنند. ما حرف بدي كه نمي زنيم. ما دوست داريم مردم بدانند فدراسيون از بليت فروشي چه قدر درآمد دارد. حالا اگر آقايان رفته اند سازمان ليگ را بر اساس قانون تجارت ثبت كردند به ما چه مربوط است؟

يعني سازمان ليگ يك سازمان انتفاعي است؟

– بله، جالب اينكه الان يك شركت در داخل سازمان ليگ ثبت شده و اين شركت بليت فروشي را برعهده گرفته است. حالا ما نمي‌گوييم كه هيات مديره اش چه كساني هستند؟دوستان كار خلاف قانون كرده اند و حالا در پاسخ به ما مي گويند مجمع بايد تصويب كند كه بليت فروشي را به باشگاهها بدهيم. اما اين حق ماست. ممكن است باشگاه‌ها درمجمع بر خلاف نظر ما رأي بدهند اما اين حق ايشان است و به ما ربطي ندارد. ما حق خودمان را مي‌خواهيم.مگر الان ما چه ابزاري داريم كه بتوانيم در امد زايي كنيم؟

آقاي فتح‌الله‌زاده قبلاً‌ قصد داشت بليت‌هاي استقلال را پيش‌فروش كند اما حالا كه در فدراسيون است نظر ديگري دارد.

– حالا من نمي‌خواهم وارد اين بحث بشوم اما ايشان بعنوان نماينده باشگاهها بايد دفاع كنند از حق مشروع‌ ما. در مورد بليت فروشي ماهمان فرمولي را عمل مي كنيم كه مورد تاييد شوراي تامين باشد .

آيا از اعتراضتان نتيجه‌اي هم گرفته‌ايد؟ مگر قرار نبود كه امروز جلسه بگذاريد؟

– قرار بود آقايان جلسه بگذارند و حرف بزنيم اما تا الان هيچ خبري نشده … به نظر من خواب اين فدراسيون سنگين است. روششان هم همين است كه با لبخند دارند پاسخ مسائل حقوقي را مي دهند. تصور من اين است كه اراده اي براي حل مشكلات در فدراسيون وجود ندارد .مردم قضاوت كنند كه پاسخ هاي فدراسيون منطقي است يا نه؟

آيا شما براي اولتيماتوم خودتان زماني گذاشته‌ايد؟

-من زماني برايش قائل نيستم. زمان كنار كشيدن از ليگ وقتي است كه به بي منطقي بخوريم و عواقب اين تصميم با آنها خواهد بود. البته من حس مي كنم يك دستي در كار است كه شكايت‌هاي فوتبال مدام از دروازه هاي اين مملكت برود بيرون و از مربي و مدير وبازيكن شكايت ببرند به فيفا و اي اف سي. اين رفتار به نظر من شك برانگيز است و بايد بررسي شود كه چرا قصد بر اين است كه دعواهاي ما در چهارچوب فدراسيون حل نشود.