Skip to Content

شناسه : 34438283
شهرآورد دارالعباده در اولین دیدار لیگ فوتبال ساحلی؛


تیم فوتبال ساحلی گلساپوش یزد در یک بازی نزدیک و جذاب، ایفای اردکان تیم جوان و با انگیزه این دوره از رقابت‌ها را شکست داد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ تیم فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوش یزد در هفته اول مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در فصل 97، شب گذشته در هوای بارانی یزد با نتیجه دو بر یک  میهمان خود ایفا اردکان را شکست داد.

این رقابت نزدیک و حساس که از ابتدای حضور دو نماینده استان یزد در این رقابت‌ها به ال‌ایساتیس شهرت یافته، با حضور پرشور تماشاگران یزدی و جمعی از مسئولان در مجموعه ورزشی شهدای سلمان محمودآباد یزد در هوای بارانی برگزار شد.

مدیرعامل و کادر فنی تیم ایفا که در پایان بازی از قضاوت داور راضی نبودند، حق خود را باخت در اولین مسابقه و شهرآورد یزدی‌ها نمی‌دانستند.

گفتنی است، گل‌های تیم فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوش یزد را در این رقابت، «محمد علی مختاری» و «حمید سالمی» به ثمر رساندند و «سعید پیرامون » موفق شد برای تیم ایفا اردکان گلزنی کند.

تیم‌های مقاومت گلساپوس یزد، پیام کویر و ایفا اردکان سه نماینده استان در لیگ برتر امسال هستند و سومین نماینده یزد یعنی پیام کویر اردکان نیز میزبان شهدای چلیچه خواهد بود.


آخرین عناوین آخرین عناوین