Skip to Content

شناسه : 34888145


رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و امور تجارت همدان از گشایش نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در این استان با حضور نمایندگانی از مناطق مختلف از جمله شهرستان اردکان خبر داد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ «آقایار فراشی»، رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان اظهار کرد: در این نمایشگاه فرش دستباف اردکان، یزد و کاشمر، انواع فرش و تابلو فرش ابریشم کار بافنده های قمی، فرش های نفیس تبریز، افشار و بیجار، فرش اصفهان و نائین، گوزل بافت قشقایی، دستبافت های بختیاری و یلمه و انواع گلیم و جاجیم به نمایش درآمده است.

وی اضافه کرد: تنوع فرش و تعدد شرکت کننده ها موجب شده نمایشگاه فرش دستباف همدان از جایگاه خوبی در سطح کشور برخوردار باشد و هر سال مخاطبان بیشتری جذب کند.

رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان خاطرنشان کرد: همزمان با برپایی نمایشگاه، میز تخصصی فرش دستباف، گردهمایی تولیدکنندگان فرش همدان با صادرکنندگان و بازرگانان کشور نیز برگزار می شود.

فراشی به اجرای پنجمین دوره مسابقه بزرگ قالی بافی در این ایام اشاره کرد و افزود: تندبافی، نقشه خوانی و انتخاب فرش بومی برتر و اهدای جوایز به ۹ برنده از بخش های این مسابقه است.


آخرین عناوین آخرین عناوین