Skip to Content

شناسه : 35678172
جان بابایی:


معاون امور درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به نیاز ضروری به خدمات اورژانسی، گفت: کمبود فضای اورژانس در بیمارستان مرحوم ضیایی شهرستان اردکان به‌ زودی رفع خواهد شد.

به گزارش اردکان گویا؛ «قاسم جان بابایی» در طی گفت و گویی با خبرگزاری فارس با اشاره به بازدید خود از بیمارستان مرحوم ضیایی شهرستان اردکان، گفت: اورژانس این بیمارستان فضای محدودی دارد و علی رغم اینکه بیمارستان 160 تختخوابی است ولی متناسب با این تعداد تختخواب، اورژانس وجود ندارد.

وی، افزود: خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی و خیرین طرح توسعه اورژانس بیمارستان اردکان را آغاز کرده‌اند و حدود 50 درصد کار را انجام داده‌اند و برای تجهیز آن از سوی وزارت بهداشت کمکی اختصاص داده خواهد شد تا اینکه هرچه زودتر این طرح راه‌اندازی شود تا مردم از اورژانس استاندارد برخوردار باشند.

معاون امور درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: احداث فاز دوم بیمارستان اردکان کار دیگری است که خیرین با کمک مسئولین بیمارستان شروع کرده‌اند و در مجاورت بیمارستان اصلی قرار دارد که این طرح ظرفیت تخت‌های بستری بیمارستان را افزایش خواهد داد که حتی شهرهای هم‌جوار هم می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به کمبود رادیولوژیست در بیمارستان‌های اردکان و میبد، اظهار داشت: در توزیع نیروی جدید به این دو شهر کمک خواهیم کرد تا این مشکل نیز برطرف شود. تا یک ماه آینده متخصص طب اورژانس نیز به بیمارستان اردکان داده خواهد شد.

جان بابایی در پایان، در خصوص حضور پزشک جراح مغز و اعصاب در بیمارستان ضیایی اردکان قول پیگیری داد.


آخرین عناوین آخرین عناوین