Skip to Content

شناسه : 35433023
کرمانیان مطرح کرد


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان اردکان، گفت: ایجاد توسعه نامتوازن ناشی از پایین بودن سرانه مطالعه است که متأسفانه با ظهور فضاهای مجازی روزبه‌روز شاهد فاصله گرفتن از شیوه صحیح مطالعه هستیم.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان؛ «رقیه کرمانیان» در طی چهارمین نشست توسعه بخش خرانق که با حضور دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش خرانق برگزار شد به مدنظر قرار دادن اهداف و برنامه‌های جشنواره روستاهای دوستدار کتاب به اولویت برنامه‌های فرهنگی در شرایط کنونی در روستاهای بخش خرانق اشاره کرد و افزود: برای تحول در حوزه فرهنگ و اندیشه نباید نقش تأثیرگذار کتاب را نادیده گرفت.

این مقام مسئول، افزود: بسیاری از ناهنجاری‌ها و ایجاد توسعه نامتوازن ناشی از پایین بودن سرانه مطالعه است که متأسفانه با ظهور و بروز فضاهای مجازی روزبه‌روز شاهد فاصله گرفتن از شیوه صحیح مطالعه و خلأ کتاب در زندگی روزمره هستیم.

وی ابراز امیدواری کرد اجرای طرح‌های متنوع و به‌کارگیری عنصر خلاقیت در جشنواره روستاهای دوستدار کتاب بتواند قدم مثبتی برای فقدان‌های ایجادشده در حوزه انس با کتاب و مطالعه بردارد.

این جلسه به دعوت بخشدار خرانق با دو دستور کار جشنواره روستاهای دوستدار کتاب و معرفی تسهیلات اشتغال‌زا برای اقشار آسیب‌پذیر برگزار شد.

لازم به ذکر است که رؤسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان اردکان در این جلسه حضور داشته و به سؤالات و ابهامات مطرح‌شده در زمینهٔ دستور جلسه پاسخ دادند.


آخرین عناوین آخرین عناوین