Skip to Content

شناسه : 34876569
سرپرست بخشداری خرانق اردکان:


رییس نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان اردکان با سرپرست بخشداری خرانق در خصوص حل و رفع مشکلات کتابخانه های روستاهای خرانق و رباط پشت بادام گفت و گو و رایزنی کرد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از روابط عمومی بخشداری خرانق شهرستان اردکان؛ سرپرست بخشداری خرانق در دیدار با رئیس کتابخانه های عمومی اردکان، با مدنظر قرار دادن مشکلات موجود پیرامون اختصاص بودجه به امر کتابخانه در روستاها به نقش مهم کتابخانه های روستایی بعنوان امن ترین فضاهای فرهنگی برای تربیت و بالندگی روستاییان اشاره کرد

عیدانی افزود: رسالت کتابخانه در روستاها بسیار سخت تر از شهرهاست. در محیط های روستایی علیرغم همه ی کمبودهای موجودکتابخانه بویژه برای قشر جوان و نوجوان جای سایر فضاهای فرهنگی مثل فرهنگسراها، کلوپ ها، نگارخانه ها و سالن های آمفی تئاتر را پر کرده است و فرد در این فضاها می تواند اوقات فراغت خود را به نحو خوبی غنی سازی نماید.

در ادامه پایدار رئیس کتابخانه های عمومی اردکان با اشاره به مشکلات عمرانی کتابخانه روستای خرانق، خواستار توجه هرچه بیشتر به این فضا گردید و خاطر نشان ساخت همکاری نهاد کتابخانه و سایر محیط های اداری و اجتماعی بتواند در آینده نقاط قوتی را درروستا رقم بزند.


آخرین عناوین آخرین عناوین