Skip to Content

شناسه : 11647265
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اردکان خبر داد


رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اردکان گفت: به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و هفته منابع طبیعی مسئولان و بسیجیان اردکان به یاد 420 شهید شهرستان اردکان 420 نهال زیتون کاشتند.

سیدعلی میرشمسی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردکان با اشاره به برنامه‌های بزرگداشت روز شهدا در اردکان اظهار داشت: به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و روز بزرگداشت شهدا، جمعی از مسئولان، ایثارگران و بسیجیان شهرستان اردکان با حضور در کوهستان پارک این شهر ابتدا در همایش پیاده‌روی گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر دفاع مقدس شرکت کردند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اردکان اضافه کرد: شرکت‌کنندگان در این مراسم به یاد 420 شهید شهرستان اردکان 420 اصله نهال زیتون کاشتند و با آرمان‌های امام راحل و شهدا تجدید بیعت کردند.

وی بیان کرد: بسیجیان و ایثارگران هر سال در آخرین روزهای سال با کاشت نهال یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای شهرستان اردکان را زنده نگه می‌دارند.

این مراسم با مشارکت فرمانداری و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اردکان در کوهستان پارک اردکان برگزار شد.

به گزارش فارس، امسال در مجموع بیش از 6هزار اصله نهال در شهرستان اردکان به مناسبت هفته منابع طبیعی در بخش‌های مرکزی، اردکان، خرانق و عقدا شامل گونه‌های انار، زیتون، سنجد شیرین، قلمه انگور، سنجد تلخ، کاج، سرو و ... کاشته شد.
 


آخرین عناوین آخرین عناوین