Skip to Content

شناسه : 35551455
با حضور مدیر کل تعاون استان یزد؛


کارگاه آموزشی سلامت روان جامعه با شرکت ۱۶۰ نفر از کارگران ۲ واحد تولیدی و صنعتی کاشی و شیشه شهرستان اردکان با حضور مدیر کل تعاون، کار و امور رفاه اجتماعی استان یزد برگزار شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان؛ محمد حسین ریاحی مدیر کل تعاون، کار و امور رفاه اجتماعی استان یزد ضمن بازدید از این کارگاه‌ها، گفت: سلامت روان در حقیقت فرایندی برای بهتر زیستن و رفاه اجتماعی در تمام زوایای زندگی افراد است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تصریح کرد: هدف از برگزاری این دوره‌ها کمک به کارگران برای سازگاری بیش‌تر روانی و عاطفی با محیط کار است.

وی، یادآور شد: برگزاری این کارگاه‌ها توجه و اهتمام مدیران ارشد واحدهای تولیدی خدماتی و صنفی را به حوزه سلامت روان کارگران معطوف می‌نماید.

ریاحی افزود: «نقش شادی و نشاط در سلامت روان» و «توانمندسازی کارکنان با روی‌کرد پیش‌گیری از آثار سوء مواد مخدر در جوانان» و «اهتمام به سبک زندگی سالم» ازجمله مواردی است که در هفته سلامت بیشتر به آن تأکید و توجه لازم خواهیم داشت.

گفتنی است که مدیر کل تعاون، کار و امور رفاه اجتماعی استان یزد با همراهی معاون امور سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان اردکان در پایان کارگاه‌ها، از این دو واحد صنعتی بازدید و دیدن به عمل آورد.


آخرین عناوین آخرین عناوین