Skip to Content

شناسه : 31895804
میرحسینی سرمربی خاتم:


میرحسینی سرمربی خاتم مطرح کرد:هدف اصلی تیم قرار گرفتن در جمع هشت تیم و حضور در پلی آف می باشد.

به گزارش اردکان گویا؛عباسعلی میرحسینی سرمربی تیم خاتم در خصوص وضعیت تیم خاطر نشان کرد:هدف اصلی تیم قرار گرفتن در جمع هشت تیم و حضور در پلی آف می باشد.
 وی افزود:در طی دو سال گذشته هواداران با صبوری و حمایتهای همه جانبه شان نقش بسزایی در حضور تیم والیبال خاتم اردکان در لیگ برتر و همچنین در پلی آف داشته اند و ان شاء الله امسال هم مانند سالهای گذشته نگذارند بعضی از مسائل بیهوده باعث شود تیم محبوبشان به حاشیه رود.

وی در ادامه افزود:باتوجه به زمان و بودجه کم توانستیم تیم خوبی را ببندیم و همچنان در اول راه هستیم،مطمئن باشید به لطف خداوند و حمایت هواداران با ایمان و با تعصب و همت و تلاش کادر و بازیکنان، روزهای خوب وخوشی برای والیبال اردکان رقم خواهد خورد.
 سرمربی تیم خاتم بیان کرد:نباید بگذاریم بعضی از حرفها و مسائل بیهوده ،ما را از اهدافمان دور کنند،چه کوزه را به سنگ بزنی چه سنگ را به کوزه آنچه میشکند کوزه است!!! آنچه باعث ثبات و بقای والیبال اردکان می شود همدلی وهمدلی است و الحق والانصاف درچند سال گذشته شاهد شور وشعف جوانان و الگو سازی و شناسایی و صدور فرهنگ غنی شهرستان اردکان و استان یزد به کشور و جهانیان بوده ایم.


میرحسینی تصریح کرد:خوشبختانه امسال بجز تیم خاتم که در لیگ برتر حضور دارد،شاهد حضور تیم صنایع اردکان در لیگ دسته یک هم هستیم و این نشان از توسعه والیبال در شهرستان اردکان است .
میرحسینی بیان کرد:ما شاهد آن بودیم دو تیم فوتبالیمان در طی سه سال از دسته یک سقوط کرد چنانچه امروز نمی تواند در دسته سه هم حضور داشته باشند.اینها نماینده استان بودند،ما نیز هم اکنون نماینده استان هستیم،باید دلمان برای والیبال استان بسوزد.اگر هدفمان تنها برد و باخت است نتیجه ای نخواهیم داشت.
وی  افزود:ما به همیاری و همکاری مسئولین هر دو تیم،هیئت والیبال استان و شهرستان، اداره کل ورزش و جوانان استان،پیشکسوتان،نماینده شهر،فرماندار و شهردار برای بقای تیم و دستیابی به اهدافمان نیاز داریم.

وی در پایان تاکید کرد: بنده حقیر دستان عزیزانی را بوسه میزنم که درروزهای سخت برای سربلندی تیم و شهرشان قوت قلبی بودند و هستند.

انتهای پیام/


آخرین عناوین آخرین عناوین