Skip to Content

شناسه : 35753684
ماجدی اردکانی:


مدیر کل اردکانی تبار اداره استاندارد استان یزد از پیگیری برای راه‌ اندازی دفتر استاندارد در مهریز خبر داد و اظهار داشت: راه‌اندازی این دفتر با توجه به صنعتی بودن این شهرستان، امری ضروری است.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری مهر؛ «محمد حسین ماجدی اردکانی» در نشست کارگروه استانداردسازی و ارتقاء کیفیت کالا و خدمات در مهریز، اظهار داشت: در سطح این شهرستان در رشته های برق، بسته بندی سلولزی، ساختمانی، شیمیایی، غذایی، مکانیک، مهندسی پزشکی، نساجی و چرم، ۵۲ واحد تولیدی که در مجموع  ۱۲۰ فرآورده را تحت پوشش دارند، فعال هستند که لازم است دفتر استانداردسازی برای کنترل این کیفیت این کالاها و برقراری ارتباط بیشتر در مهریز راه‌اندازی شود.

وی، ادامه داد: افتتاح دفاتر استانداردسازی بنابر سیاست‌های کلی سازمان ملی استاندارد ایران در محل‌ها و مراکزی که ضرورت توسعه و ترویج فرهنگ استاندارد و تدوین استاندارد همچنین زمینه سازی استاندارد سازی حس می شود، ایجاد خواهد شد و پیش از این، در محل دفتر اتحادیه صنف زرگر، دانشگاه آزاد اسلامی و کانون وکلای یزد دفاتر مذکور افتتاح شده اند.

دبیر شورای فرهنگ سازی حمایت از کالای ایرانی در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: به منظور ارتقاء سطح استاندارد و افزایش آگاهی‌های تمامی قشرهای مردمی از کیفیت، از مسئولان شهرستان درخواست دارم تا نیرویی را که دارای تحصیلات دانشگاهی و تجارب فنی است، به اداره کل استاندارد استان یزد مامور کنند تا ضمن استقرار در مهریز، نسبت به استانداردسازی و توسعه و ترویج فرهنگ استاندارد در منطقه اقدام کند.

ماجدی اردکانی از فرماندار مهریز خواست تا دستور لازم به منظور ایجاد و افتتاح دفتر استانداردسازی کالا و خدمات در این شهرستان را صادر کند.


آخرین عناوین آخرین عناوین