Skip to Content

شناسه : 34888610
شهردار اردکان تاکید کرد


شهردار اردکان با بیان اینکه در اوضاع فعلی صرفه جویی اقتصادی در تمام کارها ضروری است، اظهار داشت: پروژه های متعدد و مختلف عمرانی 6 ماهه اول سال با جدیت در حال پیگیری می باشد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اردکان؛ «احمد کمالی» در طی نشست کاری با کارمندان واحدهای مختلف شهرداری اردکان به نقشه های دشمنان برای مایوس کردن مردم از نظام و انقلاب اشاره کرد و گفت: دشمن درصدد است با فشارهای بی سابقه وجنگ روانی خود مردم را دلسرد کند که باید گفت مهم ترین وظیفه ما در این برهه تلاش و کوشش مضاعف برای جبران کمبودها ورفع نواقص ومشکلات جامعه باشد.

وی در ادامه بر ضرورت همدلی و همفکری کارمندان شهرداری تاکید کرد وگفت : شهرداری برای تامین رفاه و آسایش مردم دردرجه اول نیاز همدلی مجموعه عوامل خود دارد که بدون شک با همکاری صمیمانه بر بسیاری از مشکلات فائق و رضایت خاطر همشهریان را کسب خواهیم کرد.

احمد کمالی با بیان اینکه پروژه های عمرانی با جدیت درحال پیگیری است گفت: آسفالت بلوار کوثر،فضاسازی داخلی میدان امام رضا (ع) ، فضا سازی داخلی میدان حضرت ابوالفضل(ع)،احداث پارک بزرگ مزرعه سیف،پیاده رو سازی خیابان شهید مروتی،سنگ جدول گذاری حد فاصل بلوار ولی عصر (عج) به میدان خرانق،کف سازی،بدنه سازی و نورپردازی کوچه ها و مسیرهای منتهی به خیابان شهید بوستانی و محله تیران، فضا سازی داخلی میدان بهشت،ادامه پیاده رو سازی خیابان آیت الله فکور،ایجادرمپ ورودی معدن از جمله پروژه هایی است که بعضی از آنها به اتمام رسیده و ومابقی نیز با جدیت هرچه تمام درحال پیگیری است.

شهردار اردکان به ساعت جدید کاری و لزوم صرفه جویی درمصرف برق اشاره کرد و افزود: همه ساله در تیر و مرداد ماه با افزایش دمای هوا و استفاده از کولر و خنک کننده ها شاهد افزایش شدید مصرف برق هستیم به طوری که در صورت عدم مدیریت مصرف به خصوص دراستان ما با مشکلاتی مواجه خواهیم شد که امیدوارم با تغییر ساعت کار اداری و رعایت دقیق توصیه ها در مدیریت مصرف برق موفق باشیم.

وی در پایان، خاطر نشان کرد: همکاران گرامی توجه داشته باشند به لحاظ محدودیت های مالی شهرداری صرفه جویی و اقتصاد درتمام کارها ضروریست واین مسئله می بایست سرلوحه کارها ی همکاران قرار بگیرد.  


آخرین عناوین آخرین عناوین