والیبالیست های اردکانی آینده درخشانی دارند/مسئولان میزان مسابقات دوستانه را بیشتر کنند - نمایش محتوا - اردکان گویا
Skip to Content

شناسه : 32724261
سرمربی تیم والیبال صنایع اردکان:


سرمربی تیم والیبال صنایع اردکان گفت:بازیکنان تیم صنایع اردکان از ابتدا تا به حال ۱۰۰ درصد پیشرفت داشتند .خود بازیکنان نیز به پیشرفت خود اقرار می ‌کنند.

 به گزارش اردکان گویا؛ رضا دامغانی سرمربی تیم دسته یک صنایع اردکان در مصاحبه با اردکان گویا گفت: با توجه به زمان محدودی که برای تمرینات داشتیم در دوره رفت توانستیم به نتیجه مطلوبی دست پیدا کنیم البته دو بازی نسبتا بد در مقابل آبادان و قم داشتیم که دست کم گرفتن حریف و مسافت راه برای رسیدن به آبادان یکی از دلایل باخت ما در این دو بازی در دور رفت.

وی ادامه داد: بعد از تمام شدن دوره رفت جلسه ای با همکاران ترتیب دادیم و تصمیم براین شد تا دو بازیکن به تیم تزریق شود. البته همانطور که مستحضرید تیم والیبال صنایع برای تقویت نیروهای بومی اردکان اما چون نگاهی نیز به پیشرفت این تیم در جدول رده بندی داریم، تمرین را با فشار و قدرت بیشتری ادامه دادیم.بازیکنان اردکانی به خوبی پیش رفتند، ما بازی با بچه های اردکان را از صفر مطلق شروع کردیم و حالا به گفته خیلی از کارشناسان به جایگاه خوبی رساندیم و در حال حاضر در دوره برگشت در جایگاه دوم قرار داریم که یک بازی بیشتر از دیگر رقیبان است.

وی تاکید کرد: یک بازی نسبتا بد نیز در دوره برگشت داشتیم که بازی با سیرجان بود، چرا که توانسته است چند بازیکنان خوب به تیم خودش اضافه و آن را تقویت کند.من و دیگر همکاران اعضای هیئت مدیره تا به حال از وضعیت تیم راضی بودیم من از دیگر همکاران و اعضای هیئت مدیره درخواست کردم تا دیدار خود را با بازیکنان افزایش دهند چرا که وجود آنها و حضور آنها در کنار بچه‌ها به آنها روحیه می‌دهد و تاثیر بالایی در دوره برگشت دارد و آنها نیز قول دادند که همراهی بیشتری داشته باشند.

سرمربی تیم تیم صنایع ادامه داد: خوشبختانه تا به حال مشکل خاصی نداشتیم و همانند تیم های سوپر لیگی به تمرین میپردازیم. در دوره برگشت سه بازی داریم که دو بازی در خانه و دیگری در اراک است. در این بازی ها بازی با اراک به عنوان تیم اول جدول بسیار سخت است که ما تصمیم داریم علاوه بر برد، جایگاه خود را در جدول حفظ کنیم. ما در چشم اندازه که برای تیم داشته‌ایم تا حدودی به نتیجه رسیده ایم اما من به عنوان سرمربی میخواستم که بازی با آبادان نیز برد در پی داشته باشد که مطمئنم اگر این بازی تکرار شود با برد زمین را ترک خواهیم کرد، من و بچه های ایمان دارم و آنها را باور دارم و همه بازیکنان نیز از دل و جان مایه می‌گذارند.امیدواریم که در بازی برگشت با تیم های آسان هم گروه شویم و بتوانیم در اولین بازی خود میزبان باشیم.

وی تاکید کرد: ما علاوه بر بازی، نیم نگاهی نیز به جدول الف داریم تا بتوانم در دوره های بعد نیز حریف دست و پا بسته ای برای تیم های مقابل نباشیم.  البته برای این که این جوانان بتوانند در لیگ برتر بازی کنند نیاز به زمان وجود دارد. بچه های بومی خود را باور کردند و این باور به آنها تزریق شده است که می‌توانند. ما در اردکان بازیکنان پاسوری داریم که شک ندارم به تیم ملی دعوت خواهد شد و برای دعوت شدن این بازیکنان به تیم ملی تمام تلاش خود را خواهم کرد. اگر بازیکنان تیم اردکان تمرینات خود ادامه دهند می ‌توانند به نتایج مطلوب برساند و به تیم ملی دعوت شوند.بازیکنان باید با تمرین و مسابقه به پیشرفت لازم برساند.

وی در پایان از مسئولین خواست  تا بازی بین تیم های استانی و شهرستانی  را بیشتر کنند تا آمادگی و مهارت لازم برای بازیکنان ایجاد شود.

انتهای پیام/ر

 


آخرین عناوین آخرین عناوین