Skip to Content

شناسه : 34121740
کمالی خبر داد


شهردار اردکان از انتقال واحد باز آفرینی (امور بهسازی و نوسازی سابق) این نهاد به بافت تاریخی حصار شهر خبر داد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اردکان؛ «احمد کمالی» با اعلام این خبر، افزود: خانه ای در دربند مجد العلماء وجود دارد که متعلق به شهردای اردکان است و پس از مرمت و بازسازی، واحد باز آفرینی شهرداری به این مکان منتقل شد.

وی به بیان علت این تصمیم اشاره کرد و گفت: همانطور که همگان مطلعند شهرداری دراین سال ها با صرف هزینه های سنگینی رونق دوباره ای به بافت تاریخی بخشید که این امر نقش عمده ای در جذب توریست و گردشگر داشته است و حال نیز با استقرار واحد باز آفرینی درصددیم مشکلات این بافت را به حداقل ممکن برسانیم.

این مقام مسئول، اظهار داشت: بهسازی و مرمت کف و بدنه کوچه ها و مسیرها و نورپردازی آنها و تعمیر مجدد آب انبارها از جمله کارهایی است که تاکنون انجام شده و انشالله امسال نیز ادامه خواهد داشت.

شهردار اردکان با اشاره برخی از انتقادات مطرح شده درباره این نهاد، گفت: منتقدان توجه داشته باشند اگر همین شهرداری و شورا ورود پیدا نکرده بود امروز خبری از بافت تاریخی منسجم نبود گرچه دیگر ارگان ها زحماتی کشیده اند اما این شهرداری بود که فعالیت های قابل توجه ای انجام داد و در آینده نیز این تلاش ها ادامه خواهد داشت.

وی در پایان، خاطر نشان کرد: امیدوارم با همکاری و همدلی همگان مسیر توسعه و پیشرفت شهر را بیش از پیش دنبال کنیم.

آخرین عناوین آخرین عناوین