Skip to Content

شناسه : 34426686
ناطق نوری در اردکان:


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: فعالیت واحدهای تولیدی در مجتمع صنعتی چادرملوی شهرستان اردکان، نشانه عبور ایران از تحریم های دشمنان علیه نظام و انقلاب اسلامی است.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ «حجت‌الاسلام و المسلمین علی‌اکبر ناطق نوری» در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی چادرملوی اردکان در جمع خبرنگاران، افزود: ایجاد این کارخانه ها آنهم در دوره تحریم‌ حاوی پیام‌هایی برای دوستان و دشمنان انقلاب است.

وی اضافه کرد: با وجود تحریم‌ ها می‌توان از بسیاری مشکلات عبور کرد و ما را مصمم‌تر می‌کند و نشان می‌دهد که محدودیت‌ها اثری بر ملت ما ندارد.

وی با بیان اینکه تلاش شد تا کم‌ترین آلایندگی زیست‌ محیطی در این کارخانه ها به‌وجود آید، تصریح کرد: احداث نیروگاه سیکل ترکیبی در اردکان باعث تأمین برق و کاهش مصرف انرژی شده است.

ناطق نوری اظهار کرد: می توان با فناوری پیشرفته مصرف آب را کاهش داد و با استفاده از پساب فاضلاب شهری و نیز انتقال آب از خلیج فارس مصرف آب فعلی را در واحدهای صنعتی و معدنی به طرز چشمگیری کاهش داد.

وی یادآور شد: وجود کارخانه های متعدد در اردکان باعث اشتغال فراوان در این منطقه شده است، امیدواریم با توسعه طرح‌های تولیدی، بخشی از مشکلات کشور در حوزه اشتغال‌زایی رفع شود.

حجت‌الاسلام ناطق‌ نوری به دعوت شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ، امروز با سفر به اردکان از مجتمع‌های صنعتی و معدنی بازدید کرد.

بازدید از نیروگاه سیکل ترکیبی سرو و بخش‌های مختلف مجتمع صنعتی از برنامه های این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در اردکان بود. 


آخرین عناوین آخرین عناوین