Skip to Content

شناسه : 35256656


هوا سیستم جدید خط 2 واحد صنعتی تارا شمش اردکان به منظور فیلتر آلایندگی در طی برپایی مراسمی با حضور جمعی از مسئولین در این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ فرماندار اردکان در طی این آیین با بیان اینکه هم اکنون در شرایط ویژه ای قرار گرفته ایم، افزود: در این برهه زمانی، تحت فشار قرار خواهیم گرفت که باید تلاش بیشتری نماییم.

وی اضافه کرد: برای برون رفت از این وضعیت درحوزه اقتصادی باید به فکر جذب سرمایه گذاری دیگری غیر از کشورهای اروپایی و آمریکایی باشیم و در همین راستا از سرمایه گذاران کشورهای آسیای شرقی در این حوزه به کشورمان دعوت می کنیم.

مهندس هادی مقیمی، افزود: فولاد شمش تارا با نصب هوا سیستم جدید در کاهش آلایندگی به محیط زیست این شهرستان کمک کرده و مسبب کار و اشتغال بیشتری در شهرستان شده است.

دروو گویال، سرمایه گذار خارجی در این پروژه نیز، گفت: ارتباط بین کشور هند و ایران صمیمانه و دوستانه است و با توجه به حمایت های دولت ایران، استان یزد و شهرستان اردکان از سرمایه گذار خارجی، تمایل به سرمایه گذاری در این بخش دارم.

وی گفت: با توجه به مجوزی که از سازمان سرمایه گذار خارجی از من گرفته اند حدود 5 میلیون یورو سرمایه گذاری در این بخش شده است.

رئیس هیئت مدیره کارخانه تولید فولاد تارا شمش هم اظهار داشت: در واحد صنعتی تارا شمش اردکان نزدیک به 60 نفر مشغول به کارند و در کوره جدید هم 35 نفر نیرو مشغول به کار خواهند شد.


آخرین عناوین آخرین عناوین