Skip to Content

شناسه : 34173478
مسئول بسیج هنرمندان شهرستان خبر داد


مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان اردکان در گفتگویی از حضور و فعالیت قریب الوقوع اعضاء این نهاد در عرصه موسیقی خبر داد.

«رضا صفدرخان» در طی گفت و گویی با اردکان گویا به مناسبت فرا رسیدن هفته هنر انقلاب اسلامی، گفت: کانون بسیج هنرمندان شهرستان اردکان یک کانون فعال، پویا و دارای اعتبار و محبوبیت فراوان است و سند این حرف حضور موفق و تأثیر گذار سالانه این کانون در هشت رشته هنری و 187 مورد فعالیت فرهنگی، هنری، ادبی، آموزشی و اردویی این کانون در طول سه سال است.

وی با اشاره به اینکه کانون بسیج هنرمندان اردکان 400 عضو هنرمند و برخوردار از کادر متخصص و مجرب می باشد، اظهار داشت: این کانون امروز به گفته مسؤلین استانی؛ کانون برتر و اول استان از بین ده کانون می باشد و به عنوان یک الگوی موفق در مقابل دیگر کانون ها قرار دارد.

مسئول کانون بسیج هنرمندان اردکان به بخش های مختلف فعالیت این نهاد اشاره کرد و بیان کرد: بسیج هنرمندان شهرستان در رشته های هنری فیلم، نمایش، عکس، تجسمی، خوشنویسی، ادبیات داستانی، شعر و صنایع دستی حضوری مفید و عزتمند داشته است و انشالله به زودی این کانون در زمینه موسیقی فعالیت خواهد داشت.

صفدرخان ضمن بیان اینکه خانواده بسیج هنرمندان اردکان بسیج شده اند تا فعالیت هایی مستمر و مفید در عرصه فرهنگ و هنر این شهرستان انجام دهند، اذعان کرد: این کانون از همان ابتدا دارای گفتمان محوری بوده است و امروز نیز بر همین گفتمان تکیه کرده است و انشالله در آینده نیز به این گفتمان پایبند خواهد بود.

این مسئول با تشریح گفتمان کانون بسیج هنرمندان شهرستان اردکان، تصریح کرد: این گفتمان به دو قسمت کلی شامل احیای فرهنگ اسلامی با ابزار هنر و حمایت از هنرمندان مظلوم و انقلابی تقسیم می شود که با برنامه ریزی های صورت گرفته در تلاش در جهت تحقق بیش از پیش این اهداف هستیم.

انتهای پیام/ س.م.م

 


آخرین عناوین آخرین عناوین