Skip to Content

شناسه : 22991460
حجت الاسلام کمال مروتی:


ظهر امروز (شنبه)، برای اولین بار، یادواره شهدای هنرمند شهرستان اردکان به همت کانون بسیج هنرمندان در محل گنجینه ی ایثار و شهادت برگزار گردید.

به گزارش اردکان گویا؛ ظهر امروز (شنبه)، برای اولین بار، یادواره شهدای هنرمند شهرستان اردکان به همت کانون بسیج هنرمندان برگزار شد.

در این یادمان که در محل گنجینه ی ایثار و شهادت برپا شد، جمع کثیری از علاقه مندان حضور داشتند.

حجت الاسلام و المسلمین کمال مروتی در این مراسم، مطالبی را در رابطه ی با ترویج فرهنگ جهاد، ایثار و تجدید بیعت بیش از پیش با آرمان های شهداء عالیقدر هنری بیان کرد.

این خطیب توانا در ادامه ضمن اشاره ی به پیام تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به هنرمندان، اظهار داشت: بنا بر پیام بنیانگذار کبیر انقلاب شکوهمند اسلامی؛ اصحاب هنر باید در حوزه های مختلف اجتماعی و سیاسی به فعالیت بپردازند.

وی گفت: دشمنان ما سعی کرده اند تا با ایجاد جنگ نرم و اشاعه فرهنگ غربی، «فرهنگ ناب محمددی» را از ملت ما به ویژه جوانان جامعه بگیرند و متاسفانه باید اقرار کنیم که در این راه به موفقیت هایی نیز رسیده اند.

خاطره گویی توسط علی خلخال فلک، رزمنده هنرمند دوران هشت سال دفاع مقدس، پخش کلیپ و مداحی از دیگر برنامه های جانبی اولین یادواره شهدای هنرمند اردکان بود.

لازم به ذکر است که شهرستان اردکان دارای 8 شهید سرافراز هنرمند در زمینه های تئاتر، هنرهای تجسمی (صنایع دستی)، نقاشی و خوشنویسی می باشد.


آخرین عناوین آخرین عناوین