Skip to Content

شناسه : 35633327
مدیرکل آموزش و پرورش استان در اردکان:


مدیر کل آموزش‌ و پرورش یزد، بیان کرد: اولین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی با حضور مسئولان وزارتخانه و مدیران کل به مدت 2 روز (30 آبان ماه تا اول آذرماه) در این استان برگزار می‌شود.

به گزارش اردکان گویا؛ «عباسعلی دانافر» در حاشیه حضور در شهرستان اردکان در طی گفت و گویی با خبرگزاری ایرنا، افزود: این همایش در قالب، فیلم کوتاه، قصه‌گویی، عکس، آوا‌ها و نوا‌های بومی و محلی و دکلمه خوانی برگزار می‌شود.

وی هویت، رشد و تعالی همه‌جانبه دوران کودکی، عناصر هویت و فرایند هویت‌یابی در کودکان دوره پیش‌دبستانی در بستر فرهنگ اسلامی و ایرانی، بررسی و آسیب‌ شناسی وضعیت کودکان، نحوه بازنمایی آن ها در الگو هویت اسلامی و ایرانی را از محور‌های این همایش عنوان کرد.

این مقام مسئول، تصریح کرد: مربیان، معلمان و اساتید، پژوهشگران صاحب‌نظران و کارشناسان شرکت‌کنندگان در این همایش ملی هستند.

وی، گفت: دشمنان ایران به‌خصوص آمریکا دوست ندارند چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران جشن گرفته شود و حتی در 13 آبان ماه تهدید به تحریم‌های بیشتری علیه ایرانیان کردند، وظیفه ما در برابر نظام و رشادت‌هایی که برای شکل‌گیری آن صورت گرفته حمایت است.

مدیر کل آموزش‌ و پرورش استان با بیان اینکه دانش‌آموزان 25 سال پیاپی در کنکور سراسری رتبه اول را کسب کردند، اظهار داشت: فاصله یزد با استان دوم 8.4 درصد و استان دوم با سوم یک‌ دهم درصد است.

دانا فر، یادآور شد: این جایگاه برای یزد بسیار باشکوه و با اعتبار است، دانش‌آموزان استان دارای استعدادهای خوب و پشتکار زیادی هستند و از طرف خانواده، مربیان و مسئولان حمایت می‌شوند. 


آخرین عناوین آخرین عناوین