Skip to Content

شناسه : 22612367


واقعاً مسئولان منت بر سر مردم یزد گذاشته اند که با آن همه درگیری و گرفتاری قبول زحمت کرده و مسئولیت خطیر تصدیق اجتناب ناپذیری حوادث را به دوش کشیده اند.

به گزارش اردکان گویا به نقل از عصرفرهنگ؛ رسم است مسئولان دولتی در نشست خبری پیش از هفته دولت گزارشی از فعالیت ها و دستاوردهای خود را منتشر می کنند. همه اش دلواپس بودم که امسال استاندار یزد چه کارنامه ای منتشر می کند، که خدا را شکر دیدم علی رغم اینکه کمتر فرصت می کنند در یزد حضور داشته باشند و با اینکه پیرترین استاندار کشور هستند باز هم کارنامه ای گرانسنگ از خود به یادگار گذاشته اند.
مثلا استاندار یزد بعد از سه سال اکنون زحمت کشیده اند و هشت گام برای توسعه و پیشرفت استان یافته اند. حالا انشاالله دولت های بعد هم زحمت می کشند و این هشت گام را اجرا می کنند.
تازه از همه بیشتر فشار کاری ناجوانمردانه روی دوش معاون عمرانی ایشان بوده که کل فعالیتش را می توان در این جمله معروف که: «تخریب در بافت تاریخی یزد اجتناب‌ناپذیر است» خلاصه کرد. البته حق هم دارد. وی به گفته خودش در بدترین شرایط مسئوليت را قبول كرده است. هنوز فراموش نکرده ایم مردم یزد فوج فوج در مقابل منزلش صف کشیده و تحصن کرده بودند که: «تو رو خدا بیا مسئولیت قبول کن!»
واقعا منت بر سر مردم یزد گذاشته اند که با آن همه درگیری و گرفتاری قبول زحمت کرده و مسئولیت خطیر تصدیق اجتناب ناپذیری حوادث را به دوش کشیده اند. آن هم در دولتی که خزانه خالی اش تنها کفاف پرداخت حقوق های نجومی به ذخایر نظام و پرداخت حق تفریح فرزندان و شیشلیک خوری فرمانداران را می دهد.
 
هادرباش


آخرین عناوین آخرین عناوین