Skip to Content

شناسه : 32120911
شهروندان اردکاني از احساس خود در پيروزي جبهه مقاومت مي گويند؛


شهروندان اردکاني از احساسات خود در پيروزي جبهه حق بر باطل مي گويند.

به گزارش اردکان گویا؛ با پیروزی قاطعانه حزب الله بر داعش و سر نگون شدن این رژیم غارتگر میان مردم رفتیم تا نظر آنها را در خصوص این پیروزی بزرگ بدانیم.

غلامرضا ثقفی در خصوص این پیروزی بزرگ گفت: حق همیشه بالا و باطل همیشه پایین بوده است. حق به مانند آب و باطل بمانند کف روی آب است گرچه شاید در مدتی کوتاه کف روی آب مانع دیدن آب شود اما عاقبت از بین خواهد رفت.

وی افزود: رمز این پیروزی بزرگ اطاعت از امر ولی است. به سردار سلیمانی هم تبریک عرض می کنم که به فرموده خودشان فرزند امام خامنه ای و سرباز ولایت هستند. کوچکتر از آن هستیم که پیامی به رهبر بدهیم اما از همین جا می گویم: اماما ما هم سرباز کوچک و فرزند مطیع امر شما هستیم.

علی قانعی با تبریک این پیروزی گفت: از عمق وجود تشکری خالصانه برای سردار بزرگ سپاه اسلام که پیرو خط امامت و ولایت فقیه است دارم. سرداری که سایه ننگین داعش را از سر دنیا ومنطقه کم کرد و تخلیات وهابیت را در ایجاد دولتی خون خوار در منطقه را بر هم ریخت.

وی در ادامه گفت: این پیروزی را به رهبر انقلاب و مردم سراسر جهان بخصوص آنها که مظلومانه عزیزانشان توسط داعش شهید شده و در حال حاضر جایشان خالی است، تبریک می گویم و خوشحالم که امنیت برقرار شده است.

جلال افخمی: داعش باعث بی خانمانی و یتیم و اسیر شدن بسیاری از کودکان و زنان بی گناه شد، مردمانی که در سرزمین و خانه های خود مورد آزار و اذیت وحشیانی قرار گرفتند که دست نشانده غرب بودند.

وی گفت: از سردار سلیمانی تشکر وقدردانی می کنم که توانست در کوتاه ترین زمان ریشه داعش را در دنیا از بسوزاند و امنیت و آرامش را برقرار کند. این پیروزی را حاصل زحمت شبانه روزی نیروهای جان برکف سپاه وبسیج می دانم که با اقتدارتوانستند ریشه کفر را برچینند و حق مردم مظلوم وستمدیده را پس بگیرند.

سعید کریمی فرد اظهار داشت: وقتی خبر ریشه کن شدن داعش را شنیدم بسیار خوشحال شدم. در کنار آن بسیار خوشحال شدم که وعده سردار سلیمانی از وعده های صادق برای مردم مظلوم جهان بود.چرا که  نه تنها این شادی برای مردم مسلمان بلکه برای تمام جهانیان است.

وی افزود: این پیروزی بار دیگر اقتدار و صلابت نیروهای نظامی و بسیج و سپاه را برای جهانیان به نمایش گذاشت. من به عنوان یک شهروند دستان پرتلاش سردار سلیمانی را می بوسم که چنین مقتدرانه حق مردم  مظلوم را از نیروی تا دندان مسلح داعش که از حکام غرب تغزیه می شدند، باز پس گرفت.

شهروند اردکانی گفت: من به  داعش های فراری و بجای مانده و تمام ظالمان جهان می گویم که این تنها نمونه کوچکی از اقتدار اران اسلامی و بسیج بود که توانست ظلم را ریشه کن کند.

حمید کمبودیان جوان اردکانی در خصوص پیروزی جبهه مقاومت گفت: افتخار میکنم ایرانی هستم ودینم دین مقدس اسلام و سایه رهبرم امام خامنه ای بر سر ما است و افتخاری جهانی همچون سردار سلیمانی داریم که در جبهه وجنگ و ولایت مداری جهان را به تعجب وا می دارد و قدرت مندان نظامی دنیا را انگشت به دهان گذاشه است.

وی تاکید کرد: تجربه نشان داده استقامت همیشه نتیجه می دهد و خداوند هم همین وعده را به ما داده است. این استقامت زمانی تحقق می یابد که به وعده های الهی ایمان داشته باشیم.بسیاری از مردم باور نداشتند که شکست و نابودی داعش تحقق یابد واصلا فکرش را نمی کردند که این کار شدنی باشد.

شهروند اردکانی عنوان کرد: به سهم خود پیروزی حق بر کفر را به یکایک سربازان گمنام امام زمان نیروهای بسیج و عموم شهروندان تبریک عرض می کنم.داعش از بین رفت که همگان بدانند هر کس دست پرورده ظلم و کفر است نتیجه اش مرگ و خواری است.


آخرین عناوین آخرین عناوین