Skip to Content

شناسه : 25231011
فرمانده سپاه الغدیر در اردکان:


سردار فتوحی در اولین یادواره شهدای مدافع حرم در مسجد روح الله شهرستان اردکان با اشاره ی به تمدید تحریم‌های اخیر ایران، گفت: هدف آمریکا از تمدید تحریم‌ها، دو قطبی کردن کشورمان است.

به گزارش اردکان گویا؛ سردار اکبر فتوحی در اولین یادواره شهدای والامقام مدافع حرم در مسجد روح الله (ره) شهرستان اردکان با گرامیداشت روز دانشجو، اظهار داشت: دانشجویان جمهوری اسلامی در این روز، در بین دانشگاه‌های کشور رتبه و مقام هادی که برگرفته از قرآن مجید، عترت و ولایت است را به دست آورده‌اند.

وی، ادامه داد: نگاه خانواده شهدا همانند شهدای صدر اسلام که نگاهشان به پیامبر و امام زمانشان بوده است، به ولایت و امام زمانشان است؛ بسیجیان نیز نگاهشان به ولایت است و به دو امانت پیامبر اکرم (ص)، قرآن و عترت، عمل می‌کنند.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در بخشی از سخنان خود با اشاره به بدعهدی آمریکا و اقدام به تمدید تحریم‌ها، خاطر نشان کرد: هدف آمریکا از تمدید تحریم‌ها، دو قطبی کردن جمهوری اسلامی ایران است و نباید فراموش کرد ملت ما در سال 1357 حکومت 2500 ساله‌ای را شکست داد و امروز نیز ملت ما صاحب حماسه 9 دی است.

وی با تاکید بر ولایت فقیه، افزود: مسئولان کشور ما از فرهنگ، هنر و اقتصاد آمریکایی‌ها تبعیت نکنند و تنها راه پایداری کشور اطاعت ولایت فقیه است و این اطاعت نیز فصلی نباید باشد.

سردار فتوحی با اشاره به احادیث و قرائت آیاتی از کلام الله مجید، عنوان کرد: مرز اسلام مسلمانی است اما بعضی‌ها دائما شبهاتی را بیان می‌کنند که چرا جوانان ما از مردم کشور دیگری دفاع می‌کنند این در حالی است که اسلام، کشور و مردم منطقه دیگر را از هم جدا نمی‌کند.

وی در پایان با بیان اینکه مدافعان حرم در دفاع از اسلام برخاسته و برای اسلام جانفشانی می‌کنند، افزود: کسانی که در این راه به مقام شهادت می‌رسند، قطعا جهاد در راه خدا کرده‌اند که به ندای مظلومیت مسلمانان پاسخ گفته‌اند.


آخرین عناوین آخرین عناوین