Skip to Content

شناسه : 35452621
نماینده مردم اردکان در مجلس خواستار شد


نماینده ی مردم شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: «نیروی انتظامی» با درک مشکلات اقتصادی، در مواجهه با مردم، صبورانه و با تدبیر عمل کند.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ «محمد رضا تابش» در ملاقات با سردار میرحیدری، فرمانده انتظامی استان یزد، پلیس را حافظ امنیت مردم، حامی ملت و نماد اقتدار نظام دانست و افزود: حوزه مسئولیت های پلیس گسترده است و برای ایفای شایسته این وظایف حساس و مهم باید نیروی انتظامی بر مدار علم و اخلاق حرکت کند و برخوردار از بهترین ابزار و مدرن ترین تجهیزات باشد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر اینکه نیروهای انتظامی نباید دغدغه تامین معیشت داشته باشند اضافه کرد: دولت و مجلس همیشه خود را موظف به حمایت از پلیس دانسته و برای تقویت اعتبارات و تامین تجهیزات مورد نیاز آن، آنچه در توان داشته کوتاهی نکرده اند.

نایب رئیس فراکسیون امید مجلس با توجه به حوادث اخیر در کشور و وقوع برخی نا آرامی ها و اعتراضات خیابانی تصریح کرد: اقدام حرفه ای پلیس در مواجهه با معترضین و جدا کردن صف مردم که به برخی رویه ها و نابسامانی ها اعتراض داشتند، از آشوبگرانی که قصد برهم زدن آرامش کشور را داشتند نشان داد که این پلیس از مهارت و توانمندی لازم در دفاع از حقوق مردم و تامین امنیت و آسایش آنان برخوردار است.

تابش اظهار داشت: نیروی های انتظامی و امنیتی در مواجهه با مردم خصوصا در شرایط فعلی که مشکلات اقتصادی آنان را نظر معیشتی تحت فشار قرار داده، باید صبور باشند و با تدبیر عمل نمایند.

عضو شورای پول و اعتبار، یادآور شد: در این شورا برای حل مشکلات پیش آمده برای بانک قوامین، در چند مرحله تصمیمات خوبی اتخاذ شده و امیدوارم در آینده نزدیک، عمده مشکل مرتفع گردد.

نماینده اردکان همچنین با تشکر از زحمات سردار کاکاوند فرمانده سابق ناجا در استان و آرزوی موفقیت برای سردار میرحیدری فرمانده جدید، به برخی از نیازهای نیروهای انتظامی این شهرستان اشاره کرد و لزوم ارتقای ناجا در اردکان را یادآور شد و خواستار پیگیری موضوعات درون استانی آن از طرف سردار میرحیدری شد.

«سردار محمد رضا میرحیدری»، فرمانده جدید نیروی انتظامی استان یزد نیز با تشکر از حضور و مساعدت های نماینده مردم اردکان به مجموعه نیروی انتظامی کشور بخصوص از طریق کمیسیون بودجه مجلس، به ارائه برنامه ها و مسائل پیش روی استان در حوزه های انتظامی و اجتماعی پرداخت.


آخرین عناوین آخرین عناوین