Skip to Content

شناسه : 35458229
سرداری اردکانی خواستار شد


معاون اردکانی تبار امور پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از اعضای کمیته برگزاری مراسمات 13 آبان ماه خواست تا برنامه های امسال همراه با نوآوری و خلاقیت متفاوت باشد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛ سومین کارگروه دانش آموزی و فرهنگیان استان یزد به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و برگزاری مراسم 13 آبان ماه در محل سالن شهید ساداتی این اداره کل برگزار شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد در این نشست دانش آموزان را از ارکان اصلی، گرامیداشت 13 آبان و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران دانست.

" عباس علی دانافر"،  آموزش و پرورش را مهمترین کمیته در برنامه 13 آبان و چهلمین سالگرد دانست و افزود: مهم ترین دستاورد های انقلاب شکوهمند اسلامی، شکل گیری هویت ایرانی و اسلامی دانش آموزان است.

وی با اشاره به شادی، نشاط و پویایی در بین دانش آموزان گفت: هر فعالیتی که با شادی و نشاط همراه شود مخاطبان بیشتری را جذب کرده و اثرات بیشتری را بر جا می گذارد.

دانافر گفت : فعالیت های ورزشی از ارزش خاصی برخوردار هستند و در برگزاری برنامه های 13 آبان و چهلمین سالگرد از این فعالیت های ورزشی استفاده نمائید.

معاون اردکانی تبار امور پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد نیز در ادامه از کمیته ها خواست تا از برنامه های تکراری پرهیز و با روی آوردن به کارهای خلاقانه و جدید به تقویت برنامه ها کمک کرده و باعث جذابیت دانش آموزان در این راستا شوند.

"علی سرداری اردکانی"، افزود: اعضای اصلی در این مراسم دانش آموزان هستند و فقط با حضور آنان یک راهپیمایی با شکوه برگزار می شود.

گفتنی است در این نشست مسئول کمیته ها نیز به ارائه نقطه نظرات خود در برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و مراسم 13 آبان پرداختند.


آخرین عناوین آخرین عناوین