Skip to Content

شناسه : 32762254
فرماندار اردکان:


فرماندار اردکان گفت: نمایشگاه دستاوردهای روستاییان فرصت ارزشمندی برای نمایش ظرفیت ها و توانمندی های این شهرستان به ویژه در حوزه روستایی است.

به گزارش اردکان گويا به نقل از ايرنا؛ فرماندار اردکان گفت: نمایشگاه دستاوردهای روستاییان فرصت ارزشمندی برای نمایش ظرفیت ها و توانمندی های این شهرستان به ویژه در حوزه روستایی است.
هادی مقیمی در نشستی به منظور برنامه‌ریزی و هماهنگی نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان افزود: در این نمایشگاه باید صنایعی نظیر کارخانه آهک صنعتی ، تولید فرآورده های کنجدی و تولیدات کشاورزی نظیر انار ،پسته ، روناس و گیاهان دارویی معرفی شود.
وی اظهار کرد: فضای نمایشگاه باید به گونه ای طراحی شود که درخشش خوب اردکانی ها در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گیرد .
به گفته وی سومین نمایشگاه ملی توانمندی روستاییان و عشایر ایران 12تا 18اسفند در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.
وی اظهار کرد: این نمایشگاه شامل 31 غرفه است و با حضور استان ها و شهرستان ها، دستگاه های اجرایی مرتبط با هدف خدمت رسانی به روستاها و مناطق عشایری، موسسات خیریه، تولید کنندگان محصولات، صنایع دستی و روستایی برپا می شود.
مقیمی گفت: نمایشگاه یادشده ، زمینه ساز ایجاد اشتغال در منطقه و حمایت از تولیدات روستایی و شکوفایی اقتصاد، کمک به معیشت مردم و رفع موانع اقتصاد مقاومتی است.
فرماندار اردکان یادآور شد: ارایه محصول استان ها و شهرستان ها، ایده های نو، روستای نمادین، چادرهای عشایری در ایل نمادین، نمایشگاه عملکرد دستگاه های ملی، سازمان های مردم نهاد و شرکت های بوم گردی و ... از بخش های نمایشگاه است .


آخرین عناوین آخرین عناوین