Skip to Content

شناسه : 30890090
مسئول بسیج جامعه زنان استان یزد مطرح کرد


مسئول بسیج جامعه زنان استان یزد در آستانه هفته دفاع مقدس با اشاره به نقش زنان در دفاع مقدس گفت: زنان باید در جنگ امروزی هم مقاومت کرده و مسئولیت خود را ایفا کنند.

به گزارش اردکان گويا؛ «ناهید جمشیدی» مسئول بسیج جامعه زنان استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدبانو ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس خاطر نشان کرد: هفته دفاع مقدس یادآور وحدت تمامی جناح‌ها، ادیان، مذاهب و قشرهای مختلف مردم ایران اسلامی است و در این هفته اتحادمان را به دشمنان گوشزد می‌کنیم.

وی دفاع مقدس را بزرگ‌ترین افتخار انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: باید ابعاد مختلف دفاع مقدس همراه با رعایت امانت‌داری به نسل امروز شناسانده شود.

جمشیدی با بیان اینکه رزمندگان و شهدا در طی 8 سال دفاع مقدس با تلاش، ایثار و فداکاری برای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی از جان خود مایه گذاشتند، تصریح کرد: همه ما مسئولیم تا این تلاش، ایثار و فداکاری رزمندگان و شهدا را برای نسل امروز بیان کنیم.

وی با اشاره به نقش زنان در دفاع مقدس گفت: تربیت منابع انسانی به‌طور مناسب در دوران دفاع مقدس باعث شد که بتوانیم 8 سال در مقابل دشمن ایستادگی کنیم.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه الغدیر یزد ادامه داد: زنان باید در جنگ امروزی هم مقاومت کرده و مسئولیت خود را ایفا کنند. آن‌ها می‌توانند با حفظ و گرما بخشی کانون خانواده و تربیت صحیح، فرزندانی توانمند و با ایمان را پرورش داده تا در جنگ نرم امروزی مقابل دشمن ایستادگی کنند.

وی در خصوص برنامه‌های هفته دفاع مقدس اذعان کرد: بسیج جامعه زنان سپاه الغدیر یزد به مناسبت هفته دفاع مقدس 173 مورد برنامه را در 28 حوزه استان یزد تحت 18 عنوان برنامه اجرا خواهد کرد.

وی در مورد مهم‌ترین برنامه‌هایی که قرار است به مناسبت هفته دفاع مقدس اجرا شود، تصریح کرد: اجرای مانور فرهنگی در کل نواحی استان، برپایی نمایشگاه کتاب، دیدار با خانواده شهدا، غبارروبی گلزار شهدا، برگزاری یادواره شهدا در سطح چندین پایگاه، برگزاری جشنواره غذا، ویزیت رایگان بیماران توسط پزشکان بسیجی، برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی، اجرای کارگاه‌های مادرانه و دخترانه، برگزاری مسابقات متعدد ورزشی و نشست روشنگری با موضوع الگوی سوم از جمله مهم‌ترین برنامه‌ها است.

انتهای پیام/ش


آخرین عناوین آخرین عناوین