Skip to Content

شناسه : 35592907
نماینده مردم اردکان در مجلس مطرح کرد


رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی که معتقد است وزیر ورزش بدون هماهنگی با دولت اقدام به واگذاری استقلال و پرسپولیس نمی‌کند، از تغییر در نظر هیئت دولت نسبت به چگونگی مدیریت این دو باشگاه خبر داد.

به گزارش اردکان گویا؛ «دکتر محمد رضا تابش» در طی گفت و گویی با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نامه ی اخیر وزیر ورزش و امور جوانان برای واگذاری استقلال و پرسپولیس، اذعان کرد: حتما نگارش چنین نامه‌ای از سوی دکتر مسعود سلطانی فر بدون هماهنگی با هیئت دولت نیست؛ شاید در نظر هیئت دولت هم تغییراتی حاصل شده و رویکرد دولت بر واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس بوده است.

نماینده مردم شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی، افزود: شکی در این نیست که دولت با توجه به شرایط اقتصادی جدید کشور نسبت به واگذاری دارایی‌های خود سیاست‌های سهل‌تری را در پیش گرفته؛ زیرا در غیر این صورت وزیر ورزش بدون هماهنگی با دولت اقدام به این کار نمی‌کرد.

وی با ابراز خرسندی از رویه جدید دولت ابراز امیدواری کرد که طرفداران واقعی دو تیم در این عرصه به میدان بیایند و هواداران واقعی بتوانند صاحب هر دو باشگاه شوند تا کسی نخواهد از این دو تیم پر سابقه و نامدار به عنوان رانت اقتصادی یا به منظور بهره‌برداری سیاسی استفاده کنند.

تابش با تاکید بر قیمت‌گذاری صحیح در خصوص رویه واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، پیشنهاد داد: این فرآیند را باید خود وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و همه دوستداران امر ورزش و خصوصی‌سازی این دو باشگاه پرطرفدار طراحی کنند و البته فرآیند را تسهیل کنند تا باشگاه به طرفداران واقعی برسد.

رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اگر فرآیند صحیح و درستی پیش‌بینی نشود، به خصوصی‌سازی سرخآبی‌ها خوش‌بین نیستم؛ بنابراین باید شرکتی تعاونی طراحی شود که هم سهامداران پول بیاورند، هم دولت وام و تسهیلاتی بدهد لذا این رویه مستلزم یک کار کارشناسی شده است.


آخرین عناوین آخرین عناوین