Skip to Content

شناسه : 34475693


جلسه بررسی سند چشم انداز روستاهای بخش خرانق از توابع شهرستان اردکان با حضور بخشدار، روسای شوراهای اسلامی، دهیاران و کارشناسان دانشگاه یزد در محل بخشداری خرانق برگزار شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی بخشداری خرانق از توابع شهرستان اردکان؛ در این نشست که به منظور تدوین و تهیه نقشه راهبردی روستاهای بخش خرانق برگزار شد جاوید عیدانی ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته در جهت تدوین نقشه راهبردی و سند چشم انداز روستاهای بخش خرانق، ارائه این سند چشم انداز و نقشه راهبردی را گامی در جهت شناسایی توانمندی های و پتانسیل های هر روستا دانست و بر ضرورت نهایی شدن این برنامه علمی و کاربردی در روستاهای بخش تاکید کرد.

وی گستردگی و پراکندگی روستاها و عدم وجود اعتبارات لازم برای روستاهای بخش را از بزرگترین مشکلات موجود در بخش پهناور خرانق خواند و افزود: با وجود برنامه تدوین شده و نقشه راهبردی روستاها قطعا برنامه ریزی ها در جهت تقویت پتانسیل های موجود هر روستا صورت خواهد گرفت و میزان و جهت هزینه کردها در راستای مطالبات هر روستا و مطابق با برنامه ریزی های انجام شده خواهد بود.

سرپرست بخشداری خرانق شهرستان اردکان در به ادامه روند مطالعاتی تیم تدوین سند چشم انداز و نقشه راهبردی روستاها اشاره و خواستار تسریع در جهت تدوین نهایی و ارائه ی اهداف، برنامه ها و چشم انداز اینده هر روستا در نقشه راهبردی شد.

لازم به ذکر است که در پایان این نشست، کارشناسان در مورد برنامه ریزی ها و مطالعات صورت گرفته و بازدیدهای میدانی در هر روستا اشاره و به ارائه توضیحاتی در رابطه با تدوین نقشه راهبردی روستاهای بخش خرانق پرداختند.


آخرین عناوین آخرین عناوین