Skip to Content

شناسه : 35069149
میرحسینی:


سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان، گفت: ما هم مثل پیکان و کاله، قهرمان آسیا شدیم ولی نباید آن را کمرنگ کرد چون به ضرر والیبال ایران است.

به گزارش اردکان گویا؛ «عباس علی میرحسینی» در طی گفت‌ و گویی با خبرگزاری تسنیم در مورد قهرمانی تیمش در مسابقات باشگاه‌های آسیا، اظهار داشت: من مسابقات سال گذشته را ندیده بودم و از کیفیت آن بی‌خبر بودم اما به گفته بازیکنانی که سال گذشته در این رقابت‌ها شرکت داشتند، سطح بازی‌های امسال، بالا بود و تیم‌های قوی‌تری در آن شرکت داشتند. نمایندگان ویتنام، سریلانکا و تایلند نسبت به سال قبل، خیلی بهتر شده بودند. بازی با قزاقستان هم خیلی برای سخت بود. تنها تیم قطر در این رقابت‌ها حضور نداشت.

وی، ادامه داد: عامل برتری و قهرمانی ما در این مسابقات، تجربه بالای بازیمنان بود که پوئن‌های حساس هر ست را خود اختصاص دادند. از بازیکنان فصل قبل تیم خاتم که پایه گذار این افتخار بودند و بازیکنان کمکی و با تجربه تیم،‌ تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم خاتم در مورد حضور تیمش در مسابقات باشگاه‌های جهان گفت: ما با قهرمانی در آسیا، سهمیه مسابقات جهانی را کسب کردیم و از این بابت خوشحالیم اما تکلیف آینده تیم، نحوه جذب بازیکنان در لیگ برتر و حضور در مسابقات قهرمانی جهان در جلسه هفته آینده مسئولان تیم مشخص خواهد شد.

میرحسینی در مورد دلخوری که در جریان مسابقات برای او پیش آمده بود، تصریح کرد: من از رسانه‌ها همیشه تشکر کرده‌ام ولی نمی‌خواهم که قهرمانی ما کمرنگ جلوه کند یا ارزش بازیکنان بزرگ ما زیر سوال برود. ما هم مثل پیکان و کاله، قهرمان آسیا شدیم ولی نباید آن را کمرنگ کرد چون به ضرر والیبال ایران است.

وی ادامه داد: ما هنوز به باشگاه تبدیل نشده‌ایم و در حال تیمداری هستیم، به همین خاطر به کمک رسانه‌ها نیاز داریم. ما نماینده ایران بودیم و برای اعتلای نام کشور تلاش کردیم. من از برخی دوستان می‌‌خواهم که منصف‌تر باشند.


آخرین عناوین آخرین عناوین