Skip to Content

شناسه : 32726630


جمعی از جوانان اردکانی با ارسال نامه ای سرگشاده به دادستان کل کشور خواهان توجه بیشتر به پیامرسان های داخلی شدند.

به گزارش اردکان گویا متن نامه بدین شرح است:

باسمه تعالی

حضرت حجه الاسلام و المسلمین منتظری

دادستان محترم کل کشور

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما و تشکر از مجموعه ی نظام و دست گاه های امنیتی کشور در فیلترینگ جاسوس خانه ی تله گرام و فحشا خانه ی اینستاگرام ، خواهشمندیم به دلایل زیر همچنان این بد افزارها را در فیلتر نگاه داشته و فضای فکری و فرهنگی و امنیتی جامعه را از شر آن ها مصون دارید تا با رشد پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی داخلی و ایجاد شبکه ی ملی اطلاعات گام مهمی در عدم خروج ارز از کشور و عدم کمک به دشمن درجه ی یک بشریت یعنی صهیونیزم جهانی و اشتغال زایی صحیح و درست جوانان فارغ التحصیل در این رشته و …. برداریم.

الف: خروج بسیار بالای اطلاعات ارزشمند و طبقه بندی شده ی مردمان نجیب این سرزمین و شیعیان حضرت مولا علیه السلام و سوء استفاده هایی مانند فتنه ی اخیر و فتنه های آینده ی مشابه توسط دستگاه های استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل و در جهت نفوذ فردی و شبکه ای آن هم با توجه به رمز گذاری کردن اطلاعات که خلاف قانون است.

ب: سود بسیار بالا از فروش پهنای باند اینترنت وارداتی کشور و فروش اطلاعات ذی قیمت فردی و گروهی ایرانیان

ج: از میان رفتن استقلال کشور در عرصه ی مجازی و موجبات ایجاد وابستگی و ذلت برای ملت بزرگ ایران

د: ترویج فساد ، محتوای نامناسب مجرمانه و ضد امنیتی و فساد جوانان و نسل آینده و اتلاف وقت بسیار از این آینده سازان و رواج اعتیاد شدید اینترنتی که امری غیر شرعی و غیر قانونی و غیر انسانی است.

ه: موج سواری و شایعه پراکنی دشمن توسط این ابزار برای غلبه بر افکار عمومی و ایجاد تردید و نامیدی نسبت به نظام

و: جلوگیری از اشتغال صحیح و امن هزاران جوان تحصیل کرده ی مستعد و جلوگیری از رشد خلاقیت ها و شعار « ما می توانیم » در این عرصه.

با تشکر

جمعی از جوانان انقلابی اردکان


آخرین عناوین آخرین عناوین