Skip to Content

شناسه : 34389673
فرماندار اردکان:


فرماندار شهرستان اردکان با بیان این که هفته معلم فرصتی است تا به خدمات معلمان بیشتر توجه شود، گفت: کلید سعادت جامعه در دستان توانمند این قشر قرار دارد، باید قدردان زحمات آنها باشیم.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ «مهندس هادی مقیمی» در جلسه شورای منطقه ای آموزش و پرورش شهرستان اردکان، تصریح کرد: محور توسعه در اختیار معلمان آگاه است که نسبت به آموزش فرزندان ما مسئولیت اجتماعی دارند.

وی اضافه کرد: آموزش و پرورش در دولت تدبیر و امید با برنامه ریزی و تبیین اهداف بلند مدت باید فعالیت و رسالت خود را عملی کند.

فرماندار اردکان با بیان اینکه باید تلاش کرد، برنامه ریزیها در آموزش و پرورش به گونه ای باشد که انگیزه دانش آموزان برای تحصیل بیشتر، و فشار و هیجان بر آنان کمتر شود،یادآور شد: معلمان در طول انقلاب در همه عرصه ها به صورت فعال حضور داشته و دارند.

مقیمی، اظهار کرد: این قشر از ابتدای انقلاب، در صف نخست حمایت از آرمان های نظام بودند و اکنون در تمام عرصه ها پیشگام هستند.

مدیر آموزش و پرورش اردکان نیز با بیان اینکه جامعه ای به توسعه و پیشرفت خواهد رسید که در آن آموزش صحیح نونهالان انجام پذیرد، افزود: هرملتی فقط با تلاش ،کوشش و دلسوزی معلمان به عزت ، تعالی و بالندگی می رسد.

محمد اشرفیان، اظهار کرد: هفته مقام معلم فرصت مغتنمی است که از مردان و زنان بزرگی که سرمایه وجود خویش را در راه تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم نثار کرده اند، یاد می کنیم .

وی برنامه های این هفته را تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران فرهنگی و پیشکسوتان، دیدار با امام جمعه شهرستان، شرکت معلمان و فرهنگیان در نماز جمعه، برگزاری مراسم بازگویی خاطره همراه با پیشکسوتان فرهنگی، دعوت از بازنشستگان در مراسم صبحگاه مدارس و تجلیل از آن ها عنوان کرد.

لازم به ذکر است که روزهای بزرگداشت هفته شامل ولایت مداری و سلوک مطهری، معلم و تکریم اجتماعی ، معلم توسعه اجتماعی و انسجام ملی، معلم و پیشکسوتان تعلیم و تربیت، معلم ، مسئولیت پذیری و هدایت انقلابی، معلم مرجعیت تربیتی و مولد سرمایه اجتماعی و معلم و تکریم سازمانی نامگذاری شد.


آخرین عناوین آخرین عناوین