Skip to Content

شناسه : 34391905
کرمانیان اردکانی تاکید کرد


مدیر کل اردکانی تبار دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد، اظهار داشت: با توجه به جایگاه تاثیرگذار معلمان و فرهنگیان، عظمت و ارزش کار آنان در سطح جامعه، بسیار بالا است.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی استانداری یزد؛ در مراسمی  دانش آموزان کلاس چهارم  دبستان راضي 2 يزد بهمراه جمعی از مسئولین از معلم دلسوز خود تجلیل کردند.

اين معلم كه سال گذشته به منظور ترویج فرهنگ ایمنی و کاهش حوادث چهارشنبه آخرسال  با امضای تعهدنامه‌ای از دانش آموزان خود مبنی بر اینکه «چهارشنبه سوری بدون آتش»  با معلم خود هم پیمان شده كه چهارشنبه سوری شاد و ايمن داشته باشند.

مدیر کل اردکانی تبار دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد با قدردانی از این معلم و سایر فرهنگیان استان بابت تلاش های خود در راه تعلیم و تربیت دانش آموزان، اظهار کرد: همه معلمان افرادی ایثارگر، دلسوز و فرهیخته هستند که بدون حضور و تلاش آنان ساختن آینده ای بهتر برای میهن اسلامی ممکن نیست.

«رقیه کرمانیان اردکانی»، ادامه داد: با توجه به جایگاه تاثیرگذار معلمان و فرهنگیان، عظمت و ارزش کار آنان در جامعه بسیار بالا است و باید سپاسگذار این خدمات بی منت بود.

وی، اضافه کرد: معلمان تاثیر فراوانی در امر تعلیم و تربیت دارند و با آشنا سازی دانش آموزان با فرهنگ ناب اسلامی و معنویات در باروری آنها برای تضمین آینده جامعه موثرند.

كرمانيان اردکانی، گفت: هفته معلم فرصت مناسبی است تا از تلاش ها و خدمات آنهایی که بی ریا برای رشد و بالندگی آینده سازان جامعه قدم برمی دارند، قدردانی شود.

در اين مراسم همچنين به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم  از 30 معلم و فرهنگی دوره ابتدایی اين مدرسه  قدردانی و با اهدای گل تقدیر به عمل آمد.


آخرین عناوین آخرین عناوین