Skip to Content

شناسه : 35825181
سرپرست شهرداری تاکید کرد


سرپرست شهرداری اردکان با اشاره به تنوع فرهنگ و هنر در سطح این شهرستان، خاطرنشان کرد: معرفی جاذبه‌ها و میراث معنوی اردکان نقش مهمی در جذب گردشگر دارد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری فارس؛ «اباذر غفوری» در طی دومین جلسه ستاد نوروزی ۹۸ شهرداری اردکان با اشاره به موقعیت جغرافیایی شهرستان اردکان به‌عنوان دروازه استان یزد، گفت: این موقعیت موجب سنگین‌تر شدن وظایف ما و تلاش بیشتر در جهت جلب رضایت مسافران است که در این راستا باید باهمت مضاعفی پای‌کار بیاییم.

وی، با تأکید بر زیباسازی ورودی‌های شهر افزود: محورهای ورودی، معرف شرایط کلی شهر بوده و در ذهنیت مسافران نوروزی نسبت به جایگاه عمرانی، فرهنگی و اجتماعی شهر تأثیرگذار خواهد بود.

سرپرست شهرداری اردکان گفت: جاذبه‌های گردشگری ما تنها به جاذبه‌های تاریخی محدود نمی‌شود بلکه جاذبه‌ها و میراث معنوی اردکان از جایگاه خوبی برخوردار است که باید به گردشگران معرفی شود تا آن‌ها با این تنوع و گوناگونی فرهنگ و هنر در اردکان آشنا شوند و این موضوع می‌تواند در جذب گردشگر نقش خوبی ایفا کند.

وی در پایان، تصریح کرد: بسیاری از گردشگران و مسافرانی که به شهر ما می‌آیند بخشی از این میراث را نمی‌شناسند و متأسفانه این میراث هنوز ناشناخته است، بنابراین ایام نوروز فرصت مناسبی است تا میراث معنوی و صنایع‌دستی اردکان به گردشگران و مسافران معرفی شود.

گفتنی است که در این جلسه، کمیته‌های زیرمجموعه ستاد نوروزی نظیر کمیته تبلیغات، اطلاع‌رسانی و تشریفات، کمیته تأسیسات و زیباسازی، کمیته عمران و خدمات شهری و کمیته بافت تاریخی مشخص شد.


آخرین عناوین آخرین عناوین