Skip to Content

شناسه : 33325929
مردم اردکان از حماسه حضور مي گويند؛


مردم اردکان از دليل حضور خود در اين راهپيمايي مي گويند.

به گزارش اردکان گویا؛ مراسم راهپیمایی 22 بهمن هم به گفته رهبری زیبا و دیدنی شده بود و مردم اردکان از پیرتا خردسالشان به صحنه آمدند تا بار دیگر مهر اعتماد خود را پای برگه نظام بکوبند. خبرنگار اردکان گویا به میان مردم رفت تا از انگیزه حضور آنها در این راهپیمایی بپرسد.

حمید حاجی اسماعیلی گفت: ما آمده اییم چرا که این انقلاب، انقلاب مردمی است و به گفته مقام معظم رهبری؛ حفظ انقلاب از اوجب واجبات است و مردم نیز عاشق این نظام هستند و دوست دارند که این نظام و امنیت آنها حفظ شود و در عین حال مشکلاتاشان برطرف شود، مسئولين پیام حضور آنها را دریافت کنند و مشکلات آنها را رفع کنند و در راستای خط رهبری حرکت کنند.

وی با اشاره به یاوه گویی های بیگانگان ادامه داد: هرکس بیاید و این جمیعت را ببیند دیگر حرفی برای گفتن ندارد؛ مخصوصا این که در این جمعیت بیشتر اقشار جوان و آینده سازان کشور حضور دارند و هرکس این جمعیت را از نزدیک ببیند دیگر حرفی بر علیه این نظام ندارد.

فتوحی اردکانی در مصاحبه با اردکان گویا گفت: مردم همه می دانند که انقلاب چه دست آورد هایی برای مردم داشته است و می دانند که پایه های نظام هیچ گاه مورد هجمه قرار نخواهد گرفت هرچند که شاید در برخی از دستگاه ها کم کاری وجود داشته باشد.

پدر شهید فتوحی ادامه داد: برخی ها صحبت هایی از عدم رضایت مردم از نظام می زنند که همه می دانند این ها همه گفته های دشمن است ولی همانگونه که رهبر عزیز انقلاب گفته اند مردم شاید مسائل و مشکلاتی داشته باشند اما باید در صحنه آمد دید که اینگونه نیست. این اشتباه بزرگی است که دشمنان ما تا به حال انجام داده اند و هنوز ملت ایران را نشناخته اند.

حسنعلی حاج اسماعیلی گفت: من بنا به گفته امام خامنه ای که فرمودند: دفاع از انقلاب یک امر واجب است و راهپیمایی یکی از مصادیق این امر واجب است  بر خود لازم دانستم که در این راهپیمایی شرکت کنم و پشت انقلاب خود بمانم.

وی اظهار داشت: این که می گویند مردم از نظام خسته شده اند یاوه گویی بیش نیست و ای کاش دشمنان رسانه های خود را در سراسر ایران قرار میدادند تا میزان جمعیت را ببینند که هر سال بیشتر از سال قبل می شود. ان شالله این انقلاب زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) خواهد بود و این پرچم با دست امام خامنه ای به حضرت مهدی(عج) تحویل داده خواهد شد.

رضا فتاحی عنوان کرد: من خود یکی از دانشجویان قبل از انقلاب هستم و شاهد پرورش یافتن نهال انقلاب بودم، در زمان انقلاب نیز در تظاهرات ها و جنبش های دانشجویی آن زمان شرکت می کردم و بعد از پیروزی انقلاب نیز شاهد شگفتی های گل های انقلاب بودیم و حالا نزدیک به 40 سال گذشته است، آمده ایم که به دشمنان انقلاب بگوییم انقلاب همانند درختی است که هرگز پژمرده نمی شود.

وی ادامه داد: مردم نیز ان شالله پشت نظام خواهند بود و در این راهپیمایی ها شرکت خواهند کرد، برای آنکه نظام و دست آوردهای انقلاب حفظ شود و عده ای نیز که خواسته و ناخواسته کاری انجام می دهند که این انقلاب آسیب ببیند، از کار خود دست بردارند و ان شاالله خداوند آنها را به راه راست هدایت کنند.

کمال مروتی اظهار داشت: من نیز همانند دیگر مردم برای انقلاب و حفظ نظام و لبیک به گفته امام و مقام معظم رهبری در این راهپیمایی شرکت کرده ام و مسئولان ذوق نکنند چرا که ما فقط به عشق رهبر آمده ایم.

وی افزود: جمعیت امروز در اردکان وشهرهای دیگر نشان داد که مردم پای انقلاب خود هستند و نیازی به دلیل و استدلال وجود ندارد چرا که حضور همین مردم خود سند معتبری است.

انتهای پیام/ر


آخرین عناوین آخرین عناوین