Skip to Content

شناسه : 34939034
امام جمعه اردکان خواستار شد


امام‌ جمعه ی شهر اردکان ضمن تأکید بر لزوم برخورد مناسب با ارباب‌ رجوع در ادارات، تصریح کرد: مردم از مسئولان انتظار دارند که با شرح صدر و روی خوش به درخواست آن‌ها پاسخ دهند.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری فارس؛ «حجت‌ الاسلام‌ و المسلمین سید اسماعیل شاکر» در دیدار با رئیس و جمعی از کارکنان بیمه تأمین اجتماعی شهرستان اردکان ضمن تبریک ایام دهه کرامت و هفته تأمین اجتماعی با اشاره به شرایط اقتصادی جامعه، گفت: امروز ارائه خدمات بهزیستی و تأمین اجتماعی و گسترش بیشتر آن مورد توقع مردم است.

وی با بیان این که بسیاری از خدمات درمانی توسط خیرین انجام می‌شود، افزود: در عرصه بهداشت و درمان اگر خیرین حضور پیدا نمی‌کردند بسیاری از خدمات دولت بر روی زمین می‌ماند.

امام‌جمعه اردکان در ادامه، اظهار داشت: بعد از ایمان به خدا و اطاعت از خداوند، خدمت به خلق خدا بهترین عبادت است. خدمت به مردم توفیقی است که نصیب شما شده است و باید قدر این فرصت را بدانید.

وی با اشاره به روایتی از پیامبر اسلام، گفت: اگر درراه خدمت به مردم نیت الهی داشته باشیم در هر جا قرار داریم در حال عبادت هستیم و آن مکان هم برای ما حکم مسجد را دارد.

شاکر، تأکید کرد: با برخورد مناسب و اخلاق خوب با ارباب‌رجوع می‌توانیم مشمول دعای خیر مردم قرار بگیریم و در دنیا و آخرتمان تأثیرگذار باشیم. دقت کنیم اگر کاری برای مردم نمی‌کنیم حداقل با برخورد نامناسب و پاسخ غیرمنطقی دردهایشان را بیشتر نکنیم. در این شرایط سخت، مردم از مسئولان انتظار دارند که با شرح صدر و روی خوش به درخواست آن‌ها پاسخ دهند.

وی در پایان از تلاش‌های کارکنان اداره بیمه و درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان اردکان تشکر و قدردانی کرد.


آخرین عناوین آخرین عناوین