Skip to Content

شناسه : 34054018
امام‌جمعه اردکان:


امام‌ جمعه ی شهر اردکان با اشاره به اینکه دشمن در تلاش است تا مردم را انقلاب شکوهمند اسلامی جدا کند، اظهار داشت: مردم؛ صاحبان اصلی انقلاب هستند.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری فارس؛ «حجت‌ الاسلام و المسلمین سید اسماعیل شاکر» در جمع مردم شهرستان اردکان ضمن تبریک میلاد باسعادت امیرالمؤمنین حضرت علی (علیه‌السلام) گفت: محبت و دوستی با اهل‌بیت عصمت و طهارت در زندگی انسان آثار و برکات فراوانی به دنبال دارد که ان‌شاءالله بتوانیم هرچه بیشتر این محبت را داشته باشیم.

وی در ادامه، فرارسیدن دوازدهم فروردین ماه سالروز تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت و اظهار داشت: این روز برای ملت ایران عید بزرگی است زیرا حکومتی به نام اسلام و مذهب شیعه تشکیل شد و این واقعه از ارزش و جایگاه خاصی برخوردار است.

امام‌جمعه اردکان گفت: این انقلاب که نهالی نوپا بود به برکت خون بسیاری از شهدا رشد کرده است و به درخت تنومندی تبدیل‌شده است که دیگرکسی نمی‌تواند این درخت را قطع کند. البته گاهی ضربه‌هایی به آن می‌زنند اما خود دشمنان هم متوجه شده‌اند که این درخت ریشه دوانده است. صدام با تحریک آمریکا به ایران حمله کرد تا این نهال نوپا را از بین ببرد اما نتوانست کاری انجام دهد. امروز نهال نوپای انقلاب اسلامی به درخت تنومندی تبدیل‌شده است که دشمنان هم بر استواری و استحکام آن صحه می‌گذارند.

وی، افزود: ملت ما با این‌همه ایثار که برای حفظ این درخت کرده‌اند پای انقلاب ایستاده‌اند. راه حفظ انقلاب این است که مردم خود را از نظام، دولت و انقلاب جدا ندانند. این‌که مردم خود را از مسئولان و دولت و انقلاب جدا بدانند خطر بزرگی است. مردم ما صاحبان اصلی این انقلاب هستند. گاهی شرایطی پیش می‌آید که احساس می‌شود مردم خود را از مسئولان، نظام و انقلاب جدا می‌دانند اما همه می‌دانند که امروز هرچه مردم بخواهند همان می‌شود. مردم نباید خود را از نظام و انقلاب بیگانه بدانند این خطر بزرگی است. مردم ما پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند و تا آخر هم خواهند ایستاد.

شاکر در پایان، گفت: برخی از افراد شبهه ایجاد می‌کنند که رأی بیش از 98 درصد متعلق به گذشته است و اگر راست می‌گویید الآن ببینید مردم چه اندازه به انقلاب رأی می‌دهند که در پاسخ به این افراد باید گفت؛ در هر انتخاباتی شرکت کنیم اول به‌نظام رأی داده‌ایم بعد رأی به رئیس‌جمهور و نماینده مجلس. رهبری انقلاب فریاد می‌زنند که هرکس در انتخابات شرکت می‌کند اول به‌نظام رأی داده بعد رأی به کاندیدای خود. علیرغم تلاش دشمنان داخلی و خارجی مردم ما همچنان درصحنه هستند و حضور باشکوه مردم درصحنه‌های مختلف ازجمله انتخابات، نشانه پابرجایی رأی مردم به جمهوری اسلامی است.


آخرین عناوین آخرین عناوین