Skip to Content

شناسه : 34163891
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در اردکان:


محمد باقر نوبخت در شهرستان اردکان، اظهار داشت: بنگاه‌های اقتصادی باید مسئولیت‌های ذاتی خود در برابر منطقه و مردم سطح شهرها را ایفا کنند و مردم منافع وجود این بنگاه‌ها را احساس کنند.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان؛ «دکتر محمد باقر نوبخت» در آیین آغاز عملیات اجرایی ساخت بزرگ‌ترین مجتمع فرهنگی، ورزشی و تفریحی استان یزد در شهرستان اردکان، گفت: انسان‌های بزرگی از این بخش از جغرافیای ایران نقش‌های بزرگ و تعیین‌کننده‌ای در سطح ملی داشته‌اند و در پاسخ به احسان این شخصیت‌ها به نظام و انقلاب در این مراسم حضور یافته‌ام.

معاون رییس جمهور با تقدیر از تلاش‌های نماینده مردم اردکان به نگاه‌های متفاوت در توسعه ی کشور اشاره کرد و گفت: در نگاه نخست، دولت صرفاً بسترهای لازم را فراهم می‌آورد و بخش خصوصی به تولید و کسب سود می‌پردازد.

وی اقتصاد دولت‌محور را نوع دیگری از نگاه به توسعه دانست و گفت: معتقدیم نگاه معتدل آن است که بخش غیردولتی به پشتوانه سیاست‌گذاری دولت وارد فعالیت افتصادی شود و در مقابل برای جبران خلأها، مسئولیت‌های اجتماعی خود را نیز ایفا کند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با تقدیر از مدیران صنایع شهرستان اردکان، گفت: ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و ایجاد رفاه برای کارگران لازم است؛ اما کافی نیست.

وی، ادامه داد: بنگاه‌های اقتصادی باید علاوه بر رسیدگی به قشر کارگری، مسئولیت‌های ذاتی خود در برابر منطقه و مردم شهرها را ایفا کنند و مردم منافع وجود این بنگاه‌ها را احساس کنند.

نوبخت، تصریح کرد: امروز بیش از هر زمان به وحدت مردم و نظام نیاز داریم و باید کدورت‌ها را به رأفت و محبت تبدیل سازیم.


آخرین عناوین آخرین عناوین