Skip to Content

شناسه : 34335830
بروجردی در اردکان:


رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر گسترش دانش و فناوری هسته ای بعنوان نیاز ملی، گفت: مراکز هسته ای از جمله نمادهای افتخار ملی ایرانیان است.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ «علاءالدین بروجردی» در طی سفر به شهرستان اردکان بر استفاده از دانش هسته ای که دارای ابعاد بسیار گسترده ای است تاکید کرد و آنرا یک نیاز ملی دانست.

وی، اضافه کرد: بازدید از استان های مختلف از جمله سنت حسنه ای است که اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نسبت به آن اقدام می کنند.

بروجردی، تصریح کرد: در این سفر با توجه به حضور آقایان دهقانی، تابش، صباغیان، اختیاری و نمایندگان استان یزد بازدید از شهرهای مختلف برنامه ریزی شد و این توفیق را پیدا کردیم که از مراکز هسته ای که یکی از نمادهای افتخار ملی ملت ایران است، بازدید کنیم.

وی، یادآور شد: آشنایی با مجموعه شرایط استان، بررسی کاستی های احتمالی و وضعیت آب یزد و شرکت در نشست شورای تامین استان از جمله برنامه های این سفر است که در واقع وظایف نظارتی و قانونگذاری نمایندگان نیز است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، اظهار امیدواری کرد به عنوان نماینده مجلس در این سفر جمع بندی از شرایط استان داشته باشد.

لازم به ذکر است که بازدید از کارخانه تولید کنسانتره اورانیوم، اکسید اورانیوم و کیک زرد، زیارتگاه چک چک زرتشتیان و حضور در گلزار شهدا و آرامگاه آیت الله خاتمی از جمله برنامه های اعضای کمیسیون یادشده به اردکان بود.


آخرین عناوین آخرین عناوین