Skip to Content

شناسه : 29929766


به مناسبت هفته عفاف و حجاب مراسمی با حضور اقشار جامعه با موضوع «زندگی عفیفانه» در هیئت رزمندگان اسلام برگزار شد.

به گزارش اردکان گويا؛ حجت السلام حیدری ازشهر مشهد سخنران این مراسم با بیان موضوع و اهمیت حفظ حجاب در دین مقدس اسلام و بیان موضوعات آموزش همسرداری و تحکیم خانواده با بیان روایات و احادیث با زبانی ساده به بیان این موضوعات پرداخت.

حیدری افزود: اوج محبت همسر به شریک زندگی اش یک لبخند ساده است.

وی لازمه یک زندگی موفق را شناخت قبل از ازدواج طرفین و تحقیق در این مورد دانست و افزود: بهترین گزینه برای ازدواج خوب رفتن به جلسات مشاوره قبل از ازدواج و بیان خصوصیات و اخلاق های شخصیتی طرفین است. قبل از ازدواج باید چشم ها کاملا دقیق و ظریف باشد که چه کسی با چه خصوصیت و شخصیتی قرار است شریک زندگی فرد شود و پس از ازدواج باید چشم ها را نسبت به دیگر اشخاص اجتماع ببندیم و بهترین شخصیت دنیا را همسر خود بدانیم.

وی ادامه داد: بعد از ازدواج زیاد به فکر تغییر دادن آدم ها نباشید وبهتر است به فکر ساختن با اخلاق و خلق و خوی یکدیگر باشید. مثلا اگر همسرتان علاقه به تماشای فوتبال دارد به جای بدخلقی و تعویض شبکه از وی پذیرایی کنید و لحظاتی را در کنارش سپری کنید. تا لحظه های زندگی مداوم شاد باشد.

بیان صحبت های طنز در میان سخنرانی،  بیان شیوا و نکات همسر داری، برخورد روابط مشترک همسرداری از نکات قابل توجه این مجلس بود.


آخرین عناوین آخرین عناوین