Skip to Content

شناسه : 33607972


طی مراسمی با حضور امام جمعه شهر عقدا ، فرمانده سپاه شهرستان اردکان ، فرمانده حوزه مقاومت ۳ ثارالله عقدا و در جمع بسیجیان و فرماندهان پایگاه های بسیج بخش عقدا تودیع و معارفه فرمانده پایگاه خاتم الانبیاء عقدا در سالن حوزه مقاومت 3 ثارالله برگزار شد.

به گزارش اردکان گویا: مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه خاتم الانبیاء شهر عقدا امروز با حضور حجت الاسلام حسینی زاده امام جمعه شهر عقدا، سرهنگ دهقانی فرمانده سپاه شهرستان اردکان ، سرگرد شاکری فرمانده حوزه مقاومت3 ثارالله عقدا و فرماندهان پایگاههای بسیج بخش عقدا و جمعی از بسیجیان برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ دهقانی فرمانده سپاه ناحیه اردکان ضمن تقدیر از زحمات نزدیک به دو دهه رضا کریمی فرمانده سابق پایگاه بسیج خاتم الانبیاء، وي  را از جمله بسیجیان پرتلاش ، کوشا و پیشکسوتی دانست که مخلصانه در طی این سالها مسئولیت پایگاه بسیج خاتم الانبیاء را برعهده داشتند و امیدواریم در ادامه نیز از مشاوره ها وي در بسیج و خصوصاً حوزه مقاومت 3 ثارالله عقدا استفاده کنیم و در کنار ما خواهند بود.

در ادامه حجت الاسلام حسینی زاده امام جمعه شهرعقدا نیز طی صحبت هایی با تقدیر و تشکر از زحمات فرمانده سابق پایگاه بسیج خاتم الانبیاء گفت: وي هم اکنون هم در سنگر مسجد و خصوصاً  برپایی نماز جمعه شهر عقدا فعالیت دارند و ما نیز   قدردان خدمات و تلاشهای وي هستیم  و در ادامه توصیه کردند که انشالله  همه بسیجیان  خصوصاً وي همچون گذشته در خدمت به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی  و عرضه های مختلف بسیج  حضور مستمر داشته باشند و از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکنند.

 

در پایان مراسم،  حکم مسئولیت حسین افخمی به عنوان فرمانده جدید پایگاه بسیج خاتم الانبیاء عقدا  قرائت و لوح تقدیر و هدایایی به رسم یاد بود به رضا کریمی فرمانده سابق پایگاه بسیج خاتم الانبیاء عقدا  اهدا شد.


آخرین عناوین آخرین عناوین