Skip to Content

شناسه : 23275714
به همت اداره تبلیغات اسلامی؛


در طی مراسمی، نخبگان آزمون های حفظ شش ماهه اول سال جاری در موسسه قرآنی نورالزهرا (سلام الله علیها) شهرستان اردکان مورد تجلیل واقع شدند.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری ایکنا؛ به دنبال برگزاری آزمونهای حفظ قرآن کریم در مقاطع 1تا 10 جزء، قبول شدگان این مسابقات در مراسمی که از سوی موسسه قرآنی نورالزهرا (س) شهرستان اردکان برگزار شد تجلیل شدند.

در این مراسم مسئول كانون قرآن اداره تبلیغات اسلامی اردکان در سخنانی با اشاره به اینکه توفیق فعال بودن در زمینه های قرآنی یکی از نعمتهایی است که خداوند به بندگان خاص خود عنایت می کند، افزود: یکی از مصداق های شکر این نعمت، ترویج و تبلیغ فعالیت های قرآنی و جذب دیگران به برنامه های قرآنی می باشد.

قانعی اردکانی در ادامه سخنانش بر اساس روایات وارده از ائمه معصومین و پیامبر اسلام(ص) ، یکی از نشانه های آخر الزمان پرداختن مردم به ظواهر آیات قرآن است لذا باید سعی کنیم با تدبر در آیات صحیه الهی در به کار بستن دستورات کلام وحی در زندگی فردی واجتماعی بکوشیم.

وی نقش کلاسهای قرآنی در تربیت قرآنی خانواده های خودشان را مورد اشاره قرار داد و گفت: یک حافظ قرآن باید با رفتارهای قرآنی به عنوان الگویی برای اهل خانواده خود باشد و با رفتارهای شایسته تمامی اهل خانواده خود را نیز جذب فعالیتهای قرآنی نماید.

گفتنی است که در مراسمی که در روز شنبه 27 شهریور ماه سال جاری در محل مجتمع فرهنگی تبلیغی شهرستان برگزار شد به ممتازین این طرح جوایزی اعطاء شد.

inde2indexphoto_2016-09-18_13-07-39photo_2016-09-18_13-07-48


آخرین عناوین آخرین عناوین