Skip to Content

شناسه : 35799956
فرماندار اردکان خواستار شد


فرماندار اردکان، گفت: مدیران اداره‌ ها و دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید به مقوله نشاط، شادابی و سلامت جسمانی کارکنان و آحاد مردم توجه ویژه‌ای داشته و ترویج ورزش در بین آن‌ها را جدی بگیرند.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان؛ «هادی مقیمی» در طی آیین تجلیل از برگزیدگان مسابقات کارمندان با تأکید بر لزوم ترویج ورزش در بین دستگاه‌های اجرایی، افزود: مسئولان باید در حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در بین مردم کار نمایند.

وی، اضافه کرد: ترویج ورزش میان کارکنان به‌طور حتم موجب شتاب‌بخشی به امور اداری از سوی کارمندان می‌شود.

فرماندار اردکان، تصریح کرد: برای داشتن جامعه سالم باید ورزش همگانی را نهادینه کرد؛ بنابراین اداره‌ها هم باید در این موضوع مهم نقش‌آفرین باشند.

وی با بیان اینکه ورزش کارمندی در راستای ورزش همگانی است، خاطرنشان کرد: ورزش موجب ارتقای روحیه و افزایش کیفی فعالیت کارمندان در اداره‌ها می‌شود و هزینه در ورزش سرمایه‌گذاری بلندمدت است.

معاون امور سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان اردکان نیز با بیان اینکه در عصر حاضر کارمندان و کارکنان فعالیت بدنی کمی دارند، افزود: این کم‌تحرکی باعث آسیب‌های جدی در بین مردم شده چراکه هنوز به این باور نرسیده‌ایم که باید ورزش کنیم.

رقیه کرمانیان، گفت: کارمندان به تحرک بیشتری نیاز دارند و باید در فعالیت‌های ورزشی شرکت کنند.

وی اظهار امیدواری کرد: با اجرای برنامه‌های انگیزشی به‌زودی فرهنگ ورزش در بین مردم نهادینه می‌شود.

در این آیین از برترین‌های مسابقات کارمندی در رشته‌های دارت و تیراندازی با کمان (گرامیداشت هفته تربیت‌بدنی) تقدیر شد.


آخرین عناوین آخرین عناوین