Skip to Content

شناسه : 35246944
نماینده مردم اردکان در مجلس خبر داد


رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی می‌گوید مدیران استقلال، پرسپولیس و رؤسای فدراسیون‌ها مشمول قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در کشور می‎‌شوند.

به گزارش اردکان گویا؛ «محمد رضا تابش» در طی گفت‌ و گویی با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مصوبه مجلس در خصوص ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در نشست صحن علنی مجلس شورای اسلامی و ارجاع مجدد آن به شورای نگهبان، گفت: بر اساس این قانون کلیه مسئولان بازنشسته شاغل در وزارت ورزش و حتی افراد شاغل در مؤسسات عمومی غیر دولتی نیز مشمول این قانون می‌شوند.

نماینده ی مردم شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه قطعا رؤسای فدراسیون‌ها نیز مشمول این قانون می‌شوند، اظهار کرد: با توجه به اینکه رؤسای فدراسیو‌‎ن‌ها نیز از بودجه‌‎های عمومی حقوق دریافت می‌کنند، قطعا آن‌ها نیز مشمول قانون مذکور می‎‌شوند.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: حتی مدیران و رؤسای باشگاه‌‎های ورزشی و تمامی افرادی که از بودجه‎‌های عمومی نیز حقوق دریافت می‌کنند هم مشمول قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان می‌شوند.

لازم به ذکر است که گفته می شود 21 نفر از روسای فدراسیون‌های ورزشی که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کنند، در صورت قانونی شدن مصوبه اصلاح قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان باید از سمت خود کناره‌گیری کنند.


آخرین عناوین آخرین عناوین