Skip to Content

شناسه : 30271072


مدیر حوزه علمیه خواهران شهرستان اردکان از مردم براي حضور در مراسم تنها شهيد گمنام اين حوزه تشکر کرد.

به گزارش اردکان گويا؛ متن پيام بدين شرح است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین 

شهادت، باب گشوده پروردگار برای قرب الی‌الله است و ساکنین آن کبوتران خونین بالی هستند که در کوچ معنویشان به سمت "عند ربهم یرزقون" به آسمان دل زمینیان سر می زنند و معنویت و معرفت را روزیشان می‌سازند؛ این نعمتی است که برای آن باید سجده شکر به درگاه حق به جای آورد.

سلام به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر(عج)، امام راحل (ره) و شهیدان هشت سال دفاع مقدس 

بر خود واجب دانسته به‌عنوان خدمتگزار کوچک این مردم شهید پرور و متدین، صمیمانه از حضور حماسی پرشور و کم نظیر همه اقشارمردم، خصوصاً خانواده های معظم شهدا وایثار گران که در مراسم بزرگداشت شهید گمنام از استقبال وتشیع تا سالگرد خاکسپاری که باعث خلق صحنه‌های زیبای عشق به شهدا، امام و انقلاب گردید، تقدیر و تشکر نمایم. همچنین مراتب سپاس و قدردانی خود را از  تمامی دست‌اندرکاران برگزاری این مراسم به حق شایسته، که مرهون زحمات شبانه روزی این عزیزان در موسسه فرهنگی تبلیغی عشق + ۳ بوده، اعلام می نمایم.

بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، پیکر مطهر و معظم شهیدان هر جا آرام بگیرد یاد مبارک و آرام بخش و بهجت‌انگیز خود را در فضا می‌پراکند وصفا و معنویت می‌آفریند.

به یقین، این شهید گمنام به خاک سپرده شده در حوزه علمیه خواهران، توفیق عظیم الهی برای طلاب این مدرسه بوده و قطعاً وظیفه ما را در برابر شهیدان سنگین‌تر کرده است.

 انشالله این شهید گرانقدر در بین این مردم قدرشناس و طلاب علوم دینی این خطه، غریب نخواهند ماند.

والسلام علیکم 

حاجی اسماعیلی

مدیر حوزه علمیه خواهران شهرستان اردکان


آخرین عناوین آخرین عناوین