Skip to Content

شناسه : 34135144
عالی ترین مقام اجرایی شهرستان:


مهندس هادی مقیمی، گفت: ساخت بزرگترین مجتمع فرهنگی، ورزشی و تفریحی استان یزد در طی مراسمی به همت مجتمع معدنی و صنعتی چادرملوی شهرستان اردکان آغاز خواهد شد.

به گزارش اردکان گویا؛ «مهندس هادی مقیمی» در طی گفت و گویی با خبرگزاری ایرنا، افزود: تصمیم برای ساخت این مجتمع از یک دهه پیش تاکنون پیگیری شده بود ولی به دلایلی اجرایی نشد اما در ماه های اخیر با پیگیری های نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی و فرمانداری این شهرستان، این پیگیری ها به نتیجه رسید.

وی با بیان اینکه برای ساخت مجتمع یاد شده، سالن‌های مختلف ورزشی، تفریحی و فرهنگی پیش بینی شده است از سرمایه داران این طرح و مدیران صنایع و به خصوص شرکت صنعت و معدنی چادرملو تقدیر کرد.

مقیمی، اظهار امیدواری کرد: این مکان رفاهی در کوتاه ترین زمان با همت سرمایه داران به بهره برداری برسد و مورد استفاده مردم قرار بگیرد.

فرماندار اردکان از شهرداری، شورای شهر و دیگر ادارات درخواست کرد که مجوزهای لازم را صادر و تغییرات کاربردی را هر چه سریع تر انجام و زمینه را برای افتتاح این مجتمع مهیا کنند.

مقیمی، گفت: این مجتمع در زمینی به مساحت 50 هکتار و با پیش بینی 200 میلیارد تومان هزینه ساخته می شود و به گونه ای طراحی شده که می تواند به کل جمعیت شهرستان خدمت رسانی کند.


آخرین عناوین آخرین عناوین