Skip to Content

شناسه : 35246094
به‌منظور آمادگی در برابر تهدیدات دشمن؛


به‌ منظور حفظ آمادگی در برابر تهدیدات بیگانگان، مانور مقابله با نا آرامی‌ها و اغتشاشات با حضور جمعی از مسئولین در شهرستان اردکان برگزار شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری بسیج؛ با حضور جمعی از مسئولین و اعضای شورای تأمین شهرستان، مانور مقابله با اغتشاشات و نا آرامی‌ها در اردکان برگزار شد.

در این برنامه که به‌منظور حفظ آمادگی و پاسخگویی در برابر تهدیدات دشمنان داخلی و خارجی اجرا شد بسیجیان گردان حضرت امام حسین (علیه‌السلام) شهرستان اردکان توان رزمی و دفاعی خود را برای حفظ نظم و امنیت جامعه در مقابل اقدامات خرابکارانه دشمن و ایجاد آشوب و اغتشاش به نمایش گذاشتند.

امام‌ جمعه موقت اردکان در پایان از زحمات و تلاش‌های پایوران و بسیجیان گردان حضرت امام حسین (علیه‌السلام) برای اجرای این برنامه تشکر و قدردانی کرد.

حجت‌ الاسلام‌ و المسلمین محمد علی محیطی با اشاره به در پیش بودن ماه محرم الحرام، گفت: مردم ما انقلابی، وفادار به انقلاب، نظام و ولایتمدار هستند و همیشه پشتیبان انقلاب و نظام بوده و خواهند بود.

وی در پایان، اظهار داشت: با توجه به اوضاع اقتصادی موجود در کشور، مردم ما نشان خواهند داد که بهتر و پرشورتر از هرسال در عزاداری‌های ماه محرم شرکت می‌کنند و با حمایت از دولت، نظام و مسئولین کشور این مشکلات نیز برطرف خواهد شد.


آخرین عناوین آخرین عناوین