Skip to Content

شناسه : 6558613


یکی از مسائل و مشکلاتی که مخاطبان این رسانه بارها با ارسال نامه ها و نظرات خود بیان فرموده اند مشکل مینی بوس های مسیر اردکان - یزد می باشد ، لذا تصمیم گرفته شد درخواست  یکی از مخاطبین خود را به اعضای شورای بر جهت رفع مشکل مینی بوس های مسیر اردکان - یزد را رسانه  ای کنیم :همانطور که مستحضرید روزانه تعدادی از جوانان دختر و پسر این شهر برای تحصیل عازم یزد می شوند که در ارتباط با وسایل نقلیه با مشکلاتی مواجهه می باشند که بطور خلاصه خدمت شورای محترم معروض می دارد. متن نامه بدین شرح است : بسمه تعالی اعضای محترم شورای شهرستان اردکان سلام علیکم ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام دهه آخر ماه صفر و آرزوی توفیق برای آن شورا، همانطور که مستحضرید روزانه تعدادی از جوانان دختر پسر این شهر برای تحصیل عازم یزد می شوند که در ارتباط با وسایل نقلیه با مشکلاتی مواجهه می باشند که بطور خلاصه خدمت شورای محترم معروض می دارد. 1.به علت کمبود سرویس دانشگاه بیشتر اوقات دانشجویان با احتساب صندلی های وسط که اصولاً غیرقانونی بوده ردیف های چهارنفره را پنج نفره می نشینند که این امر برای دیگر مینی بوس ها هم مطرح است که اگر خدای ناکرده حادثه ای ناگوار رخ دهد خسارت های جبران ناپذیری خواهد داشت و جوابگوی آن چه کسی خواهد بود، معلوم نیست! از آن گذشته دختران و پسران جوان گاهی اوقات ناچارند بعلت کمبود وسیله نقلیه روی صندلی های وسط کنار هم بنشینند که این با فرهنگ اسلام تناقض دارد. 2.سرویس های اردکان- یزد طبق برنامه خاصی حرکت نمی کنند و همیشه تا تعداد هشت تا ده نفر اضافی سوار نکنند حاضر به حرکت نیستند. ملاک پر شدن مینی بوس است، علاه بر آن در طول مسیر نیز مسافران دیگری سوار می نمایند که اکثراً میبدی می باشند و این در حالی است که بچه های اردکان گاهی اوقات بدون وسیله می مانند که این امر در ساعات آخر روز خصوصاً برای دختران جوان خیلی سخت می باشد، خصوصاً اینکه وقتی به شب بخورد این سختی دوچندان می شود و از طرفی سرویس های بهداشتی ترمینال یزد آنقدر وضع نامناسبی دارد که در صورت نیاز, انسان رغبت استفاده از آنها را نمی کنند. 3. برخورد رانندگان با مسافران خوب نبوده و اکثراً بد اخلاق می باشند در زمستان از روشن کردن بخاری و در تابستان از روشن کردن کولر امتناع می کنند و همیشه اصرار دارند که علاوه بر صندلی های وسط که غیرقانونی بوده تعدادی مسافر اضافی سوار نمایند و هرچه از آنها خواسته می شود حرکت کنند گوششان بدهکار نیست. 4.چرا سواری های کرایه در ترمینال وجود ندارد تا اگر احیاناً دانشجویان که به مینی بوس نمی رسند لااقل بتوانند با سواری برگردند. با توجه به مراتب فوق خواهشمند ترتیبی اتخاذ شود که دانشجویان و دیگر مردم بتوانند با خیالی راحت و بدون استرس به یزد رفت وآمد نمایند و خانواده ها هم از این بابت خیالشان راحت باشد.    

یکی از مسائل و مشکلاتی که مخاطبان این رسانه بارها با ارسال نامه ها و نظرات خود بیان فرموده اند مشکل مینی بوس های مسیر اردکان - یزد می باشد ، لذا تصمیم گرفته شد درخواست  یکی از مخاطبین خود را به اعضای شورای بر جهت رفع مشکل مینی بوس های مسیر اردکان - یزد را رسانه  ای کنیم :همانطور که مستحضرید روزانه تعدادی از جوانان دختر و پسر این شهر برای تحصیل عازم یزد می شوند که در ارتباط با وسایل نقلیه با مشکلاتی مواجهه می باشند که بطور خلاصه خدمت شورای محترم معروض می دارد.

متن نامه بدین شرح است :

بسمه تعالی

اعضای محترم شورای شهرستان اردکان

سلام علیکم

ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام دهه آخر ماه صفر و آرزوی توفیق برای آن شورا، همانطور که مستحضرید روزانه تعدادی از جوانان دختر پسر این شهر برای تحصیل عازم یزد می شوند که در ارتباط با وسایل نقلیه با مشکلاتی مواجهه می باشند که بطور خلاصه خدمت شورای محترم معروض می دارد.

1.به علت کمبود سرویس دانشگاه بیشتر اوقات دانشجویان با احتساب صندلی های وسط که اصولاً غیرقانونی بوده ردیف های چهارنفره را پنج نفره می نشینند که این امر برای دیگر مینی بوس ها هم مطرح است که اگر خدای ناکرده حادثه ای ناگوار رخ دهد خسارت های جبران ناپذیری خواهد داشت و جوابگوی آن چه کسی خواهد بود، معلوم نیست!

از آن گذشته دختران و پسران جوان گاهی اوقات ناچارند بعلت کمبود وسیله نقلیه روی صندلی های وسط کنار هم بنشینند که این با فرهنگ اسلام تناقض دارد.

2.سرویس های اردکان- یزد طبق برنامه خاصی حرکت نمی کنند و همیشه تا تعداد هشت تا ده نفر اضافی سوار نکنند حاضر به حرکت نیستند. ملاک پر شدن مینی بوس است، علاه بر آن در طول مسیر نیز مسافران دیگری سوار می نمایند که اکثراً میبدی می باشند و این در حالی است که بچه های اردکان گاهی اوقات بدون وسیله می مانند که این امر در ساعات آخر روز خصوصاً برای دختران جوان خیلی سخت می باشد، خصوصاً اینکه وقتی به شب بخورد این سختی دوچندان می شود و از طرفی سرویس های بهداشتی ترمینال یزد آنقدر وضع نامناسبی دارد که در صورت نیاز, انسان رغبت استفاده از آنها را نمی کنند.

3. برخورد رانندگان با مسافران خوب نبوده و اکثراً بد اخلاق می باشند در زمستان از روشن کردن بخاری و در تابستان از روشن کردن کولر امتناع می کنند و همیشه اصرار دارند که علاوه بر صندلی های وسط که غیرقانونی بوده تعدادی مسافر اضافی سوار نمایند و هرچه از آنها خواسته می شود حرکت کنند گوششان بدهکار نیست.

4.چرا سواری های کرایه در ترمینال وجود ندارد تا اگر احیاناً دانشجویان که به مینی بوس نمی رسند لااقل بتوانند با سواری برگردند.

با توجه به مراتب فوق خواهشمند ترتیبی اتخاذ شود که دانشجویان و دیگر مردم بتوانند با خیالی راحت و بدون استرس به یزد رفت وآمد نمایند و خانواده ها هم از این بابت خیالشان راحت باشد.

 

 


آخرین عناوین آخرین عناوین