Skip to Content

شناسه : 35433142
رئیس زندان اردکان تاکید کرد


در طی جلسه هسته یاوران نماز که در محل زندان شهرستان اردکان برگزار شد، رئیس این نهاد بر لزوم نهادینه شدن فرهنگ اقامه نماز جماعت در بین کارکنان، مددجویان و سربازان تاکید کرد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی زندان شهرستان اردکان؛ به منظور توجیه فعالیت های در راستای نماز و ابلاغ دستورالعمل های سازمانی و همچنین به منظور ارتقای بینش اسلامی مددجویان وسربازان وظیفه، جلسه ای با حضور رئیس زندان، مسئول فرهنگی و کلیه روحانیون شاغل در زندان اردکان در محل دفتر رئیس زندان برگزار شد.

در این جلسه مددی مقدم رئیس زندان اردکان با اشاره به نقش و اهمیت نماز در بازسازی روح انسان ها، بی توجهی به اقامه نماز را منشاء بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی برشمرد.

وی تاکید کرد: یار و یاوری بهتر و قدرتمندتراز نماز نداریم و وقتی با تمام توان نسبت به نماز توجه و اهمیت قائل باشیم، آن وقت است که خداوند انسان را با عنایت خاص خود یاری می‌کند.

همچنین مددی مقدم در این جلسه با تاکید بر نهادینه شدن فرهنگ اقامه نماز جماعت در بین کارکنان، مددجویان و سربازان، اظهار کرد: نماز جماعت در زندان باید بعنوان یک فرهنگ، نهادینه شود تا وقت اذان همگی خود را موظف به شرکت در نماز جماعت کنند.

مسئول امور فرهنگی زندان شهرستان اردکان نیز در طی این جلسه ضمن بیان گزارشاتی در رابطه با اقامه نماز، گفت: حضور مسئولین در نماز جماعت می‌تواند اثرات قابل توجهی در توسعه و اشاعه فرهنگ نماز جماعت در بین سه قشر موجود در زندان باشد.


آخرین عناوین آخرین عناوین