Skip to Content

شناسه : 32505119
زمانی قمی تاکید کرد


استاندار یزد گفت: طبیعتاً وقتی هنر و زبان هنرمند واسطه پیام رسانی به جامعه می شود این پیام با سرعت منتقل می شودو مانایی آن بالاست.

به گزارش اردکان گويا به نقل از یزدرسا؛ استاندار یزد شنبه شب در مراسم افتتاحیه جشنواره ملی فیلم کوتاه امید گفت: جشنواره فیلم کوتاه امید یزد را درکانون توجه ایرانیان و اصحاب هنر قرار داده است.

محمود زمانی قمی با اشاره به اهمیت این جشنواره بیان داشت: کشور ایران شاهد حوادث و بلایای طبیعی ازجنسهای مختلف از جمله زلزله خواهد بود. تجربیات ما در چند دهه گذشته نشان می دهد جامعه و مردم انتظاراتی دارند که باید برآورده شود. آموزش در زمان وقوع حادثه و رعایت نکاتی قبل از وقوع حادثه و پرداختن به برنامه هایی بعد از وقوع حادثه یکی ازهمین نیازها است. جامعه ومردم مانتظار دارند که در این سه بخش کارهای لازم انجام بگیرد،

وی افزود: به بیان دیگرجامعه ایران منتظر دادن پیام های دقیق برای این حادثه ها است، برای پیام رسانی نیز به یک محتوا، به پیام رسان و به مخاطب نیازمندیم. زمانی قمی عنوان کرد: مخاطب ما جامعه بزرگ ایرانی و هموطنان ما دراقصی نقاط کشور هستند. این جشنواره نیز بر روی پیام رسان و محتوا تاکید کرده که میتوان گفت بهترین ودقیق ترین انتخاب بوده است.

استاندار یزد گفت: طبیعتاً وقتی هنر و زبان هنرمند واسطه پیام رسانی به جامعه می شود این پیام با سرعت منتقل می شودو مانایی آن بالاست.

وی ابراز امیدواری کرد: امیدوارم دائمی شدن دبیرخانه جشنواره ملی فیلم کوتاه امید گامی به سمت جهانی کردن و بین المللی کردن این جشنواره باشد.

این مقام مسئول با درخواست از هنرمندان برای خلق آثار در زمینه اصلاح الگوی مصرف اعلام کرد: استان یزد و کشور ما با مشکل کم آبی و بی آبی نیز مواجه است،لذا همانطور که باید در حوادث طبیعی بگوئیم چگونه ظاهر شویم و عکس العمل نشان دهیم، باید برای تعیین الگوی منطقی مصرف آب در حوزه شرب، صنعت و کشاورزی مردم ایران را برای تغییر شرایط آماده کنیم.

زمانی قمی تصریح کرد: از هنرمندان دعوت می کنم به مساله بی آبی و کم آبی و چالش های آن بپردازند و برای آموزش بیشتر و بهتر به منظور منطقی مصرف کردن وارد کارزار شوند.

انتهای پیام/


 


آخرین عناوین آخرین عناوین