Skip to Content

شناسه : 35633200
سرداری اردکانی:


معاون اردکانی تبار امور پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، تصریح کرد: امسال روز 13 آبان ماه حضور حداکثری دانش آموزان در راهپیمایی را می طلبد.

به گزارش اردکان گویا؛ «علی سرداری اردکانی» در طی گفت و گویی با خبرگزاری پانا، بیان کرد: روز 13 آبان ماه که به عنوان روز مبارزه با استکبار نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به عنوان روزی به یادماندنی به ثبت رسیده است.

وی بر لزوم حفظ آمادگی همه‌جانبه کشور تاکید کرد و اظهار داشت:‌ با توجه به دشمنانی که نظام ما در داخل و خارج دارد، باید روز به روز آمادگی خود را چه به لحاظ نظامی و دفاعی و چه به لحاظ علمی، فرهنگی و اقتصادی ارتقاء دهیم.

این مقام مسئول لازمه تداوم انقلاب را حضور در صحنه و نشان دادن اقتدار دانست و افزود: برای داشتن استقلال و آزادی حضور حداکثری دانش آموزان و آحاد جامعه در راهپیمایی 13 آبان را می طلبد.

معاون اردکانی تبار امور پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، اذعان کرد: آموزش و پرورش با کمک تشکل های مختلف دانش آموزی موجود برنامه هایی را به مناسبت این روز برنامه ریزی کرده است که به شرح ذیل می باشد؛

1. حضور حداکثری دانش آموزان و نواختن زنگ استکبار ستیزی در کلیه مدارس

2. ارسال بخشنامه به کلیه مدارس جهت گرامیداشت یوم الله 13 آبان

3. اجرای سرود همگانی در روز راهپیمایی توسط کلیه دانش آموزان

4. برگزاری نقاشی همگانی در روز راهپیمایی

5. حضور راویان انقلاب در مدارس توسط تشکل های دانش آموزی در هفته بسیج دانش آموزی و هفته استکبار ستیزی

6. افتتاح طرح بهنام محمدی در مدارس استان

7. حضور فعال تشکل ها در راهپیمایی با لباس های مخصوص خود

8. تشکیل جلسات امام شناسی در تشکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان

9. برگزاری یادواره شهدای دانش آموز توسط اتحادیه انجمن های اسلامی


آخرین عناوین آخرین عناوین