Skip to Content

شناسه : 23092248
سرپرست جمعیت هلال‌احمر یزد خبر داد


کمیته ی امداد و نجات استانی اربعین حسینی با هدف آمادگی بیش از پیش تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان یزد و ارائه خدمات بهتر به زائران حسینی برگزار شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ «عباس احدپور» سرپرست جمعیت هلال‌احمر استان یزد در این جلسه بر ضرورت ارائه بهترین خدمات به زائران حسینی به ویژه در ایام اربعین حسینی تأکید کرد.

وی افزود: جمعیت هلال‌احمر کشور در این ایام وظایف خاصی را بر عهده دارد و جمعیت هلال‌احمر استان‌ها نیز به تبع وظایفی را در این ایام بر عهده دارند.

سرپرست جمعیت هلال‌احمر استان گفت: فراهم کردن زمینه اسکان موقت زائران حسینی که از استان‌های دیگر کشور به سمت کربلای معلی حرکت می‌کنند، یکی از وظایف این کمیته است که امکانات و تدابیری برای زائران فراهم شده است.

وی ادامه داد: هم‌چنین برای زوار پاکستانی که به ایران می‌آیند و از استان یزد عبور می‌کنند نیز امکاناتی فراهم شده است که بتوانند در آستان مقدس امامزاده عبدالله (علیه السلام) در شهرستان اردکان و مسجد جامع دهشیر در شهرستان تفت اسکان موقت پیدا کنند.

این مقام مسئول، گفت: هم‌چنین مقرر شده است که اورژانس استان در نقاط اسکان زائران، برای آمادگی هر چه بیشتر، حضور یابد و مقدمات آرامش و راحتی زائران را با ارائه بهترین خدمات فراهم کند.

احدپور خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اقداماتی که به‌مناسب اربعین حسینی با هماهنگی بسیج جامعه پزشکی استان انجام خواهد شد، حضور تیم‌های پزشکی در بازه زمانی عبور زائران اربعین حسینی از استان، در پایگاه‌های امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان است.


آخرین عناوین آخرین عناوین